Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

PILNE: W zderzeniu dwóch busów zginęły 4 osoby, 18 jest rannych

We wtorek po południu w miejscowości Stawek doszło do czołowego zderzenia dwóch busów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 4 osoby zginęły na miejscu, a kilka jest rannych.

46 komentarzy

 1. Wyrazy współczucia dla rodzin ofiar. Tle razy jechałam tym busem. A teraz będę się bała do nich wsiąść

 2. medyk to ty chyba nie pamiętasz komuny bo wtedy pks-y się łamały dosłownie, mój tata osobiście woził wtedy ponad 100 osób w autosanie z 40 siedzącymi więc nie pier*ol że było tak dobrze a jaki autobus co 30min chyba śnisz.

  • no właśnie pamiętam doskonale bo jeździłem 60 km do pracy codziennie miedzy Lublinem a Chełmem i jak nie załapałem się na PKP to jechałem PKS a były jeszcze przewozy pracownicze i nie mówię ze nie było wypadków mówię ze nie było pogoni za każdym groszem za wszelką cenę właśnie kapitalizm nas z komercjalizował i doprowadził do bezmyślnej pogoni za grosiwem i ciułaniem każdego grosza żeby dać dzieciom wykształcenie adidasy i inne uciechy które nie są koniecznością . A potem pospiech niedbalstwo zbiera żniwo.

 3. jestem mechanikiem w pewnej firmie inaprawiamy te autobusy (busy) i powiem wam ze wiele się zmieniło od 2006 r właściciele firm przewozowych bynajmniej tych co im serwisujemy robią wszystko co im zalecamy m.in hamulce zawieszenie układ kierowniczy i wszystko co zagraża bezpieczeństwu i powiem wam że przyjeżdzają na kontrolę średnio co miesiąc a więc obowiązkowy przegląd co pół roku na pewno nie wystarcza ale wiadomo pewnie nie wszyscy tak robią

 4. Po pierwsze w Polsce 90% samochodów nie powinno poruszać się po drogach. Łatwo dać w łapę za podbicie przeglądu. A później mamy takie wypadki i tragedie. Nie Ma Co Się Dziwić.

 5. Przeglądy na lewo dawanie w łapę ludzie upchnięci jak kartofle wszyscy wszystko wiedzą że tak się dzieje ale nikt z tym nic nie robi tylko żale się wylewa typu {co by było gdyby….} Wychodzi na to że sami tak robicie!!! Więcej zrozumienia a mniej gadania.Wyrazy współczucia dla rodziny.

 6. Ja mieszkam na trasie Lublin-Łęczna w Łuszczowie i wielki szacunek dla karetek. W niedługim czasie po wypadku były na miejscu

 7. ma racje hejo busiarze to sk..ny, jeden mi zajechal ze zlosci droge i probowal zepchnac z drogi pirat drogowy

 8. są busiaże i busiaże. jedni jeżdżą jak z kartoflami, inni jak z ludźmi. o czym tu mowa?

 9. i co znowu BMW może winne ??? gnają busiarze jak szaleni a oto skutki !!!!!!!

 10. Ze zdjęć wynika, że to „dostawczy bus” znajduje się na nie swoim pasie, zadaje sobie jedno pytanie: Czy jego położenie nie wynika z tego, że kierowca tego samochodu kogoś wyprzedzał (a jeżeli tak, to czy kierowca wyprzedzanego samochodu nie może zamknąć tej dyskusji jak to było?) czy jakaś awaria samochodu?

Z kraju

Polityka i społeczeństwo