Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany Ukrainiec nie zauważył ronda. Przejechał przez środek, uderzył w słup latarni (zdjęcia)

Przejechał przez środek jednego z lubelskich rond, staranował dwa znaki drogowe po czym uderzył w słup latarni. Kierowca, jak też podróżujący z nim pasażer, byli pijani. Obaj to obywatele Ukrainy.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedziele na ul. Jana Pawła II. Około godziny 00:15, na rondzie Kowcza, czyli skrzyżowaniu z ul. Armii Krajowej, samochód uderzył w słup latarni. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący peugeotem mężczyzna jechał ul. Jana Pawła II od strony ul. Krochmalnej. Na rondzie pojechał prosto przejeżdżając przez jego środek, staranował znaki drogowe i uderzył w słup latarni.

Autem podróżowało dwóch mężczyzn, obaj to obywatele Ukrainy. Zarówno kierowca, jak też pasażer byli pijani. Kierujący odmówił poddania się badaniu alkomatem. Dlatego też została od niego pobrana krew do badań. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnej celi.

Po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty. Za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna. Dodatkowo będzie też musiał zapłacić za holowanie samochodu i jego zabezpieczenie na policyjnym parkingu.

(fot. lublin112.pl, nadesłane – Adi)

28 komentarzy

 1. swołocz won na wschód

 2. A od kiedy było dobrze w kraju jak swołocz przekraczała granicę?

 3. No tak Polacy nie piją a jak już to nie wsiadają za kółko. Hehe

  • a jak wyjadą za zachód, bawią się jeszcze lepiej. bo umówmy się, za granicę nie wyjeżdża najbardziej zaradny element i jak się to buractwo dorwie do hajsu, to im coś pod deklem odwala…

 4. Dosc juz tej Ukrainy w Polsce !!!

 5. wiele szumu o nic, zabiorą mu prawo jazdy na 3 miesiące, za 48 h wyjdzie, pojedzie do domu kupić nowe, być może jakieś 1500zł grzywny, i dalej to samo, to tak z praktyki… jakby kogoś zabił to mógłby dostać np. rok w zawiasach na 3, a tak to nic się nie stało…

 6. Znowu koszty dla polskiego podatnika. Znowu i znowu.
  Za dzień lub dwa – pewnie znowu ukra…

 7. Zamiast odbić Donbas obijają po samogonie nasze latarnie. Taki naród/

 8. No to teraz pół łukrainy złoży się na szkody a potem wypier….ć i nie wracać

 9. A w jakim to mieście panie redaktorze ? Nie znalazlam w artykule

Z kraju