690 680 960

Pijany kierowca utknął na bocznej drodze. Liczył na pomoc innych

Wysiadł z auta i chwiejnym krokiem skierował się do przejeżdżającego obok mężczyzny. Bełkocząc chciał, aby ten pomógł mu wyjechać.

Do zdarzenia doszło w środę po południu w rejonie ul. Abramowickiej w Lublinie. Jadący do pobliskiej stadniny mężczyzna zauważył, że na gruntowej drodze utknął samochód osobowy. Gdy podjechał bliżej, zza kierownicy opla wysiadł mężczyzna i chwiejnym krokiem podszedł do jego auta.

Bełkocząc zapytał, czy ten nie pomoże mu wyjechać, gdyż jego auto zawiesiło się na poboczu. Świadek widząc, że kierowca opla jest pijany, zabrał mu kluczyki. Wtedy ten zaczął uciekać. Niebawem na miejsce przyjechali powiadomieni o wszystkim policjanci.

W trakcie prowadzenia czynności, kierowca opla wrócił na miejsce. Podszedł do radiowozu i zapytał policjantów, czy może im w czymś pomóc. Badanie alkomatem wykazało, że 26-letni mieszkaniec gminy Głusk miał 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Niebawem mężczyzna odpowie za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

50

(fot. lublin112)
2017-10-12 22:27:13

15 komentarzy

 1. Jak nie znajdą świadków, że kierował to ch..a mogą mu zrobić. A ten chojrak co zabrał kluczyki z samochodu, który się zakopał na amen, to wręcz bohater roku.

  • To jest jedyna godna naśladowania postawa. Brawo, myslę ze kazdy normalny człowiek w tym kraju tak powinien robic. NIE dla pijaństwa, cwaniactwa, brawury na naszych drogach. TAK dla poprawy bezpieczenstwa, uspokojenia ruchu, likwidacji dziczy na NASZYCH PUBLICZNYCH drogach. WON z patologią

 2. Toż mu pomógł. Jak Polak Polakowi.

 3. miał człowiek pecha że trafił na konfidenta , człowiekowi zawsze trzeba pomóc , podwieść trzeba i przetłumaczyć by w takim stanie nie prowadził auta. Ale żeby od razu meldować … ?!

  • Jak Cię trzepnie taki pijany na pasach albo kogoś z Twoich bliskich czego Ci nie życzę oczywiście to sam będziesz śpiewał przed policjantem. Komentarz tu refleksji. Nie nazywaj postawy obywatelskiej konfidenctwem, STOP PRZYWOLENIU SPOŁECZNEMU NA PATOLOGIĘ.

 4. W waszej ocenie powinien pomóc pijanemu jechać dalej?

 5. Efekt braku edukacji od małego. Piłeś, siadaj za kierownice, będziesz bohaterem na dzielni. Tylko jak takiemu np. „mietkowi” przejedzie jakiś inny pijak kogoś z bliskich to jest lament… „pijok przejecham mojom horom curkę”

 6. Czy Was ludzie pogrzało? A może właśnie ten konfident uratował komuś życie? Proszę spojrzeć w która stronę jechał samochód? Ewidentne do głównej. Może jeszcze powinien go wyciągnąć i życzyć szerokiej drogi

 7. To z przyzwyczajenia- mama 26 lat temu, lewym pasem go piechotą nosiła, więc tak mu zostało.Proponuję jakiś darmowy obóz kondycyjny, przygotowujący do poruszania się bez samochodu. W wyżywieniu, zupa chmielowa full wypas oczywiście. Powrotu do kierowania nie wróżę, gdyż ma problemy ze wzrokiem; nie czyta mapy.

 8. konfident ps „OPEL”

 9. Najechany przez pijaka

  Na mnie taki nawiany najechał i zwiał a po kilku dniach się zgłosił na policję że był w szoku i nie wiedział co robi.

 10. Niestety nie on pierwszy jeździ pijany na Wólczańskiej..

Kursy walut

 • USD 4.4911zł -0.34%
 • GBP 5.4564zł 0.76%
 • EUR 4.6892zł 0.45%
 • CHF 4.758zł 0.34%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin