690 680 960

Pijany kierowca uderzył w słup energetyczny i staranował ogrodzenie posesji (zdjęcia)

Po raz kolejny pijany kierowca stworzył ogromne zagrożenie wsiadając w takim stanie do auta. Na szczęście tym razem nikomu nie wyrządził krzywdy.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 8 rano na ulicy Partyzanckiej w Milejowie w powiecie łęczyńskim. Na drodze wojewódzkiej nr 829 Łęczna – Biskupice samochód osobowy uderzył w słup. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący volvo młody mężczyzna jechał w kierunku Jaszczowa. Na wysokości ul. Kasztanowej stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto zjechało na chodnik, uderzyło w słup latarni a następnie ogrodzenie posesji i słup energetyczny.

-Pojazdem kierował 21-letni mężczyzna. Nie odniósł w zdarzeniu poważniejszych obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że miał on ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie – wyjaśniała nam nadkom. Renata Laszczka-Rusek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Kierowca, gdy wytrzeźwieje, usłyszy zarzuty. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna. To jednak nie jedyne konsekwencje jakie go czekają. Zgodnie ze stosowanymi przez firmy ubezpieczeniowe przepisami, mężczyzna będzie musiał zwrócić koszty związane z pokryciem szkód, jakie wyrządził.

(nadesłane – Marcin)

14 komentarzy

  1. Dyrdymałko Eustachy

    Jeszcze jeden, który w wyniku upojenia alkoholowego oraz brak rozumu przestał kontrolować podstawowe funkcje organizmu narażając się tym samym na sankcje z tego tytułu,

  2. Ehhh *******, co ty narobiłeś… Choć twoi koledzy to jeszcze więksi kretyni że puścili cię w takim stanie za kierownicę.

  3. Koledzy to pewnie uciekli tchórze zwykli i tyle. Widać, że Milejowa stan umysłu pajace

Kursy walut

  • USD 4.5111zł 0.02%
  • GBP 5.4497zł -0.08%
  • EUR 4.6884zł -0.23%
  • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…