Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Na dyskotece uderzył mężczyznę w twarz. Szukają go policjanci

Lubelscy policjanci poszukują mężczyzny widocznego na opublikowanym zdjęciu. Jak informują funkcjonariusze, mężczyzna miał uderzyć w twarz jednego z uczestników zabawy. W związku ze zdarzeniem poszkodowany doznał obrażeń ciała.

Zdarzenie miało miejsce w połowie listopada w jednej z dyskotek przy ul. Okopowej w Lublinie. Jak ustalili policjanci, pomiędzy dwoma uczestnikami doszło do wymiany zdań, w trakcie której sprawca uderzył pokrzywdzonego w twarz powodując u niego obrażenia.

Mundurowi zabezpieczyli monitoring z zarejestrowanym wizerunkiem poszukiwanego mężczyzny. Do sprawy policjanci poszukują mężczyzny widocznego na publikowanym zdjęciu.

Zobacz zdjęcie – kliknij

Prosimy osoby, które go rozpoznają o kontakt z oficerem dyżurnym I Komisariatu Policji w Lublinie tel. (81) 535-45-73 lub 112.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

15 komentarzy

 1. Więcej reklam dajcie he he
  Niewiadomo gdzie film.
  Aż mieni się w oczach porażka.
  A kiedyś było fajnie.
  Szkoda

 2. Lubelski ”deptak” tylko do godz 21 max, i to tylko w weekendy. Potem to już tylko ciulana z buta w głowe i kosy latajom.

 3. Hahaha dostał strzała i jyz na policji co sie z tym swiatem dzieje same …. kiedys jeden drugiemu po mordzie dał i po sprawie a teraz żal czytać