Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany kierowca doprowadził do kolizji, chciał przekupić policjantów

W poniedziałek wieczorem w Ciechankach Krzesimowskich doszło do kolizji dwóch pojazdów. Sprawca zdarzenia był nietrzeźwy, co więcej zaproponował policjantom 2 tys. złotych, w zamian za jego wypuszczenie.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w Ciechankach Krzesimowskich w powiecie łęczyńskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie o kolizji dwóch pojazdów.

Kierujący samochodem marki Daewoo Nubira 26-letni mieszkaniec Łęcznej najechał na tył pojazdu marki Nissan. Mężczyzna zaprzeczał, aby to on kierował pojazdem – twierdził, że za kierownicą siedział jego kolega, który po kolizji uciekł z samochodu.

Świadkowie, którzy widzieli całe zdarzenie zaprzeczyli historii 26-latka. Jak się okazało mężczyzna był nietrzeźwy, badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. Co więcej, w trakcie wykonywania przez funkcjonariuszy czynności mężczyzna zaproponował, że w zamian za jego wypuszczenie przekaże 2 tys. zł.

Funkcjonariusze przewieźli mężczyznę do policyjnego aresztu. Wczoraj rano 26-latek został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Lublinie z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego próba wręczenia łapówki zagrożona jest karą pozbawienia wolności do lat 8. Kierowca musi się liczyć również z odpowiedzialnością za jazdę po alkoholu.

2018-10-04 07:12:13
(fot. ilustr. lublin112.pl)

7 komentarzy

 1. Rysiek z Ciechanki Krzesimowskie

  I gitara, eliminować chwast z naszych dróg 🙂

 2. I bądź tu dobry! Oczywiście sarkazm.

 3. chce dac 2tys jak minimum bedzie mial do placenia 10tys i 3lata

 4. Sto dwunasty niedorzecznik

  No to se dziecko zrobiło kuku!!!
  Stare sprzedadzą krowę żywicielkę i „załatwią” stosownie niższy wyrok.

 5. Skąd takie bezmózgi się biorą? Gratulacje dla rodziny

 6. Jakby kogoś zabił dostałby max 4.

Z kraju