Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

Pijana przyjechała na stację po alkohol. Tam spotkała policjantów, próbowała uciec

Była pijana i mało jej było alkoholu, więc przyjechała na stację paliw. Tam, ku swojemu zdziwieniu, natknęła się na policjantów z drogówki. W pewnym momencie odwróciła się do wyjścia i próbowała uciec.

Zdarzenie miało miejsce po południu na jednej ze stacji paliw w Lublinie. Policjanci ruchu drogowego wykonywali tam czynności radiowozem nieoznakowanym. Gdy byli wewnątrz budynku, do środka weszła kobieta, która zataczała się.

Mundurowi zwrócili uwagę, że w ręku trzymała kluczyki od auta. Gdy kobieta zauważyła mundurowych, od razu zawróciła w kierunku drzwi i szybko uciekła do samochodu. Próbowała od razu odjechać i uciec. Jednak dzięki reakcji policjantów i świadków została od razu zatrzymana.

44-latka w organizmie miała ponad 2 promile alkoholu. Jak powiedziała policjantom, przyjechała na stację po alkohol z powodu problemów osobistych. Mieszkanka Lublina niedługo usłysz zarzuty prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. Grozić może jej do 2 lat więzienia, zakaz kierowania pojazdami oraz wysoka grzywna i świadczenie pieniężne.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

22 komentarze

  1. malpi rozum po wudce

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo