Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Pijana kobieta doprowadziła do kolizji, w aucie przewoziła dwójkę małych dzieci. Jechała do…lekarza

Niemal 2,5 promila alkoholu miała w organizmie mieszkanka gminy Poniatowa. 38-latka cofając autem na parkingu uderzyła w inny pojazd. Co więcej, w pojeździe przewoziła dwójkę dzieci w wieku 2 lat i 2 miesięcy.

W miniony piątek opolscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kolizji drogowej w Poniatowej. Do zdarzenia doszło na parkingu jednego ze sklepów spożywczych.

– Na miejscu policjanci ustalili, że 38-letnia kierująca samochodem marki audi wykonując manewr cofania uderzyła w hyundaia. Mieszkanka gminy Poniatowa podróżowała ze swoją 2 letnią córką, koleżanką i jej 2-miesięcznym dzieckiem. Po przeprowadzeniu badania stanu trzeźwości kobiety okazało się, że ma ona blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Oświadczyła, że jechała z dziećmi i koleżanką do lekarza. Dziecko kierującej zostało przekazane pod opiekę ojca – relacjonuje aspirant Katarzyna Bigos z opolskiej Policji.

Wkrótce nieodpowiedzialna mama stanie przed sądem i odpowie za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu oraz spowodowanie kolizji drogowej.

– O całym zdarzeniu został poinformowany Sąd Rodzinny, który zbada sytuację rodzinną dziecka. Jednocześnie funkcjonariusze sprawdzają, czy 38-latka nie naraziła swoim postępowaniem dzieci na niebezpieczeństwo – dodaje aspirant Katarzyna Bigos.

17 komentarzy

  1. WINA BOMBELKÓW PO CO CHOROWAŁY GDY MADKA BYŁA SKUTA XDDD

  2. co za pie.. patusy -zabierać im dopłaty

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo