Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pijana 37-latka wjechała w ogrodzenie siedziby Poleskiego Parku Narodowego

Pomimo wypitego alkoholu wsiadła za kierownicę, a swoją podróż zakończyła na ogrodzeniu Poleskiego Parku Narodowego. Mieszkanka gminy Urszulin miała w organizmie niemal 3 promile alkoholu.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 17:30 w Urszulinie. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że auto wjechało w bramę ogrodzenia siedziby Poleskiego Parku Narodowego w Urszulinie.

Policjanci na miejscu zastali 37-latkę z gminy Urszulin, która uderzyła w ogrodzenie posesji autem marki Chrysler. Jak ustalili mundurowi, kobieta wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie zatrzymała się na skrzyżowaniu tylko wjechała prosto w ogrodzenie.

Badanie alkomatem wykazało, że 37-latka miała prawie 3 promile alkoholu. Kobieta odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji. Grozić jej do 2 lat więzienia i konsekwencje finansowe.

(fot. Policja Włodawa)

8 komentarzy

  1. Bo ona na protest jechała. Tylko rolniczka w takim stanie traktor z samochodem pomyliła.

  2. No i na to co jej grozi powinna poczekać w areszcie, a tymczasem jak zasobna w kasę , albo ma płynność kredytową, kupi inne autko i za parę dni znów przeczytamy, że albo w coś, albo w kogoś wjechała nawalona jak bąk.

    • Nie trzeba mieć żadnej (a na pewnie nie dużej) zdolności kredytowej, żeby kupić auto. Większość aut ma wartość porównywalną z przeciętnym nowym rowerem.

    • Z 3 promile powinno się należeć 300 dni kwarantanny. Przynajmniej przez taki czas byłoby bezpieczniej.

  3. jaka trza byc idiotka zeby 3 promile i jechac

  4. z urszulina trzeba być jak widać

  5. Trudno, że nie wszyscy są świeci siadła i tyle. Było minęło przynajmniej nic jej się nie stało

Z kraju