Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pigułka „dzień po”. Jest wniosek prezydenta o ponowne rozpatrzenie ustawy

Prezydent RP Andrzej Duda, na podstawie art. 122 ust. 5 Konstytucji RP, zdecydował o skierowaniu nowelizacji Prawa farmaceutycznego do Sejmu RP z wnioskiem o ponowne rozpatrzenie ustawy (tzw. weto).

60 komentarzy

 1. Donaldo made in China

  Tabletka od 15 roku życia hmmm ale jak ktoś z taką niepełnoletnia kobieta uprawia sex to podpada pod prokuraturę bo to w/g prawa sex z nieletnia więc jedno koliduje z drugim. To może trzeba też obniżyć wiek do 15 lat by prokurator nie czepiał się za akcję??

  • „Donaldo made in China” nie bądź id!otą.
   Zanim cokolwiek napiszesz przeczytaj Kodeks Karny.
   Podpowiem ci baranie – Art. 200.

  • Przeczytałam i w sumie rozumiem. Pisowiec ewentualnie konfererata. Typowy-ostatnie dwie szare komórki w mózgu nie dają rady..

 2. „Kto nie ma szacunku dla cudzego życia ten sam nie zasługuje na to aby żyć” – Leonardo da Vinci

 3. Tak sobie myślę

  Ciekawe czy polonistka leszczyna minister od siedmiu boleści tym gownem faszeruje swoją córkę. Dużo tu piszą panowie na ten temat a wy to czasami nie powinniście zażyć tabletki PRZED???? ile problemów by to rozwiązało??? Jak myślicie wy wszyscy noo, dziadki i inni.

  • Em Patyk (zawód; ksiądz)

   A ja przypominam, szanownym owieczkom i barankom też, że bzykanie przedmałżeńskie, małżeńskie i pozamałżeńskie powinno odbywać się w celu wyłącznie prokreacyjnym, broń Boże nie dla przyjemności !!!
   Inaczej jest grzechem bez mała śmiertelnym.
   Nie dotyczy to księży.

 4. Co za głąby głosowały na ryżego szwaba Polska w ruinie.

 5. Dajcie im niech patologia lewacka garściami to łyka.

 6. Nadal ciemnota co głosowała za PiS nic nie rozumie,

 7. Mógł by okazać już odrobinę honoru i podać się do dymisji.
  Wtedy tego kiepskiego rezydenta historia może oceniła by lepiej.

 8. Kolejna głupia ustawa. Lewica jest tak ostro za prawami kobiet a gdzie w tej ustawie jej szukać. Już 15 letnie dziewczyny uczy się tego że to one są odpowiedzialne za to czy zajdzie w ciążę czy nie. To ona ma się truć w tak młodym wieku hormonami. Gdzie w tym wszystkim jest chłopak czy mężczyzna. Nie wie gdzie kupić prezerwatywy? Tabletka ok ale od 17 roku życia co najmniej. 15 latka jest być może dojrzała fizycznie ale nie psychicznie. Kolejna rzecz prawo aborcyjne. Teraz już będzie mogła 15 latka kupić tabletkę. A jak weźmie ją za późno i jednak ta ciąża będzie to czy rodzice będą musieli podpisać zgodę na aborcję jak na leczenie? Gdzie tu logika i prawa kobiet

 9. Gdyby owa piguła byłaby dostępna 50 lat temu to byłoby znacznie mniej lewactwa i poszustów, świat byłby piękniejszy.

 10. Baby pilnujta aby chłopy zakładały kondomy i spółkujcie kiedy macie okresy niepłodne. A wy jak te baby z czworaków w IXX wieku wypinacie tyłki jak leci.

Dodaj komentarz