Niedziela, 16 czerwca 202416/06/2024
690 680 960
690 680 960

Piesza usiłowała przejść na czerwonym świetle. Zderzyły się dwa auta (zdjęcia)

Jedna osoba została poszkodowana w zderzeniu dwóch aut, jakie miało miejsce rano na Czechowie. Nie było większych utrudnień w ruchu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 9:30 na al. Kompozytorów Polskich w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Elsnera zderzyły się dwa samochody osobowe: honda i daewoo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, oba pojazdy poruszały się al. Kompozytorów Polskich w kierunku ul. Koncertowej. W rejonie skrzyżowania z ul. Elsnera kierowca hondy zauważył kobietę wkraczającą na jezdnię na czerwonym świetle. Zaczął gwałtownie hamować w wyniku czego w tył jego auta wjechała kierująca daewoo kobieta.

Piesza wiedząc, co się stało, wycofała się na chodnik. W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Kobietę z daewoo przetransportowano do szpitala.

Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Piesza usiłowała przejść na czerwonym świetle. Zderzyły się dwa auta (zdjęcia)

(fot. lublin112.pl)

Autor: redakcja

7 komentarzy

 1. Lemingi bezodstępowe…

 2. Taka lebiegia która idzie jak ślepy kret powinna pokryć wszystkie koszta .

  • i odpowiadać za:
   -niezachowanie odstępu od poprzedzających pojazdów
   -niezachowanie szczególnej ostrożności przy zbliżaniu się do skrzyżowania

 3. Nie tak dawno tez mi gość na tym skrzyżowaniu wszedł na czerwonym z telefonem w ręku jak zacząłem hamować uśmiechnął się i cofnął. Chyba co niektórzy naginają na pamięć zapominając że jakiś czas temu sygnalizacje świetlną tam założyli.

 4. „wycofała się z powrotem na chodnik” – pleonazm.

 5. Najważniejsze że smartfona uratowała.