Najechał na pieszego leżącego na jezdni. Mężczyzna nie żyje

W miejscowości Stawce Kolonia doszło do tragicznego wypadku. Kierujący audi najechał na leżącego na jezdni pieszego. Mężczyzna po przewiezieniu do szpitala zmarł.

Do wypadku doszło w sobotę po godzinie 20 w miejscowości Stawce Kolonia w gminie Batorz w powiecie janowskim.

Jak ustalili policjanci 35-letni kierujący pojazdem marki Audi najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. 39-letni mieszkaniec gminy Zakrzew zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Od kierującego pobrano krew do badań. Zdarzenie miało miejsce w terenie niezabudowanym i nieoświetlonym. Pieszy nie posiadał żadnych elementów odblaskowych. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

Zobacz również

6 komentarzy

  1. Następny śpioch, co aby problemów narobił.

  2. I potem niewinni ludzie problemy mają, przez takich alkoholików

  3. Oczywiscie że narobił problemow! Kierowca zostal aresztowany pomomo iz był trzezwy, a leżący pijany. Potraktowano go jak przestepcę. Ludzie to sie moglo przydarzyc kazdemu!! Jestem zbulwersowana postepowaniem policji. A osobę która pisala tekst prosze o wiecej rozwagi.

    • Lala,a gdzie jest napisane,że kierowcę aresztowano? Pobieranie krwi do badań jest standardową procedurą,tak samo zresztą jak w przypadku maszynisty pociągu,który przejedzie leżącego na torach co jest jeszcze bardziej niesprawiedliwe,bo jak on niby ma takiego ominąć? Głupie prawo i tyle.

  4. Ja również uważam, że osoba pisząca post nie miała rzetelnych i prawdziwych informacji. Niewinnego człowieka, który nie najechał a udzielił pomocy leżącemu potraktowano jak przestępcę. To jest przestroga dla innych…..

  5. Kierowca najpierw uciekł a potem wrócił na miejsce wypadku i nie wezwał pogotowia tylko chłopaka wsadził do samochodu i zawiózł do domu i z stamtąd zostało wezwane pogotowie .

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

V Międzynarodowy Dzień Slow Joggingu w Ogrodzie Botanicznym UMCS
GÓRKI I DOLINY „festiwal” przyrody Lublina 2022
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
LubYouTub – jedyne takie wydarzenie w Lublinie
Cykl weekendowych wycieczek Gutkiem dla lubelskich rodzin