W piątek w Lublinie wystąpi Kabaret Skeczów Męczących. Mamy dla Was zaproszenia

W najbliższy piątek w Lublinie odbędzie się kolejna kabaretowa impreza. Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie poprzednią zabawą, po raz kolejny chcemy Wam przekazać zaproszenia na występ. Tym razem Kabaretu Skeczów Męczących.

Występ Kabaretu Skeczów Męczących odbędzie się w najbliższy piątek 19 stycznia w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Tego dnia zaplanowano dwa pokazy, pierwszy o godzinie 18:00, kolejny o 20:30. Grupa zaprezentuje swoje najlepsze skecze w ramach obchodów swojego 15-lecia.

Przez tyle lat na scenie Kabaret Skeczów Męczących zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu. To właśnie oni wprowadzili na scenę, a potem w codzienne anegdoty całą masę charakterystycznych postaci, powiedzeń i żartów. I właśnie niepowtarzalni bohaterowie ich skeczów będą motywem przewodnim rocznicowego spektaklu.

Obejrzeć będzie można zupełnie nowe perypetie tych, dzięki którym tak wiele osób pokochało Kabaret Skeczów Męczących. Zapewni to premierowy występ, pełen nowych skeczy, które niebawem staną się absolutnymi hitami. Program jest pełen entuzjazmu, lekkości i niepohamowanej radości. W połączeniu ze scenicznym doświadczeniem i niepowtarzalnym stylem członków kabaretu, powstał legendarny spektakl, którego nie można przegapić.

Bilety są wciąż dostępne w kasie Centrum Spotkania Kultur przy pl. Teatralnym w Lublinie a także w sieci sklepów Empik i Media Markt. Informacje i zamówienia grupowe pod nr tel. 77 441 05 33. Dla naszych czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na występ o godzinie 18:00. Wystarczy na nasz adres mailowy: [email protected] przysłać wiadomość, w której należy podać kto wchodzi w skład Kabaretu Skeczów Męczących. Warto również dodać swój numer telefonu, wtedy laureatom zabawy od razu prześlemy sms-a z informacją o tym, jak mają odebrać zaproszenia. Finał zabawy w czwartek w godzinach wieczornych.

60

(fot. nadesłane)
2018-01-16 21:05:48

4 komentarze

 1. Za bardzo męczące to dla mnie …

 2. Jaka cena biletów?

 3. Były już wyniki tego konkursu bo nie wiem.czy kupować bilety?

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7816zł -0.43%
  • GBP 5.2474zł 0.46%
  • EUR 4.5474zł -0.02%
  • CHF 4.1348zł 0.17%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja