W piątek w Lublinie wystąpi Kabaret Skeczów Męczących. Mamy dla Was zaproszenia

W najbliższy piątek w Lublinie odbędzie się kolejna kabaretowa impreza. Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie poprzednią zabawą, po raz kolejny chcemy Wam przekazać zaproszenia na występ. Tym razem Kabaretu Skeczów Męczących.

Występ Kabaretu Skeczów Męczących odbędzie się w najbliższy piątek 19 stycznia w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Tego dnia zaplanowano dwa pokazy, pierwszy o godzinie 18:00, kolejny o 20:30. Grupa zaprezentuje swoje najlepsze skecze w ramach obchodów swojego 15-lecia.

Przez tyle lat na scenie Kabaret Skeczów Męczących zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu. To właśnie oni wprowadzili na scenę, a potem w codzienne anegdoty całą masę charakterystycznych postaci, powiedzeń i żartów. I właśnie niepowtarzalni bohaterowie ich skeczów będą motywem przewodnim rocznicowego spektaklu.

Obejrzeć będzie można zupełnie nowe perypetie tych, dzięki którym tak wiele osób pokochało Kabaret Skeczów Męczących. Zapewni to premierowy występ, pełen nowych skeczy, które niebawem staną się absolutnymi hitami. Program jest pełen entuzjazmu, lekkości i niepohamowanej radości. W połączeniu ze scenicznym doświadczeniem i niepowtarzalnym stylem członków kabaretu, powstał legendarny spektakl, którego nie można przegapić.

Bilety są wciąż dostępne w kasie Centrum Spotkania Kultur przy pl. Teatralnym w Lublinie a także w sieci sklepów Empik i Media Markt. Informacje i zamówienia grupowe pod nr tel. 77 441 05 33. Dla naszych czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na występ o godzinie 18:00. Wystarczy na nasz adres mailowy: [email protected] przysłać wiadomość, w której należy podać kto wchodzi w skład Kabaretu Skeczów Męczących. Warto również dodać swój numer telefonu, wtedy laureatom zabawy od razu prześlemy sms-a z informacją o tym, jak mają odebrać zaproszenia. Finał zabawy w czwartek w godzinach wieczornych.

60

(fot. nadesłane)
2018-01-16 21:05:48

4 komentarze

 1. Za bardzo męczące to dla mnie …

 2. Jaka cena biletów?

 3. Były już wyniki tego konkursu bo nie wiem.czy kupować bilety?

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0244zł -0.64%
  • GBP 4.9316zł -1.03%
  • EUR 4.4264zł -0.26%
  • CHF 4.1494zł -0.51%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online