690 680 960

Pasażerski bus przewrócił się na bok. Trzy osoby w szpitalu

Po południu w Łubkach koło Wojciechowa miał miejsce wypadek z udziałem pasażerskiego busa. Trwa ustalanie przyczyn zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 15:55 w miejscowości Łubki w gminie Wojciechów. Na drodze Niezabitów – Wojciechów przewrócił się pasażerski bus. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Bełżyc i Wojciechowa, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze policji, kierujący busem mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem chcąc, jak wyjaśniał, ominąć pieszego, który szedł poboczem. Po chwili pojazd przewrócił się na bok.

– Do szpitala zostały przetransportowane trzy osoby. Był to kierowca busa, oraz dwie osoby jadące pojazdem jako pasażerowie – wyjaśniała nam kom. Renata Laszczka-Rusek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. W chwili obecnej nie ma jeszcze informacji na temat stanu zdrowia poszkodowanych.

Nie potwierdziła się z kolei wersja, o której wspominało wiele osób, że kierowca znajdował się pod wpływem alkoholu. -Wykonane przez funkcjonariuszy badanie wykazało, że mężczyzna był trzeźwy – dodaje Renata Laszczka-Rusek. Teraz policjanci ustalają szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2017-03-24 18:50:08

33 komentarze

 1. haha zboczyl z trasy bo mu cukier spadl……………… ale zenada okej najwidoczniej to dobry z…j i tyle .co ma cukier i jeździ busem wazac ludzi……..??? zgłaszam do ispekcji a jak znajomości to w lepsze miejsce już wiem w jakie wiec jak to cukrzyki worza ludzi …o to badania im się naleza zdrowotne w wopm i wwypad……. wiec jak to hahahhahahhhahahah

 2. a swoja droga do kogo należy firma okej?????????????/ kto jest wlascicielem………………

 3. Ale co ten Okej tam robił, jak oni o 15 nie mają kursu nawet po prawidłowej trasie?
  Z lublina w tych porach wyjeżdża o 14.10, w Wojciechowie jest o 14:50
  Z Poniatowej wyjeżdża 15:15 w Szczuczkach (najbliżej Łubek powiedzmy) jest o 15:25- więc jakim cudem on o 15;55 się znalazł tam? (już pomijając zboczenie z trasy)

 4. bob nie zloze podania nigdzie …bo mam to w d… kto zarabia i ile nie jeden jeździ na czarna taka jest prawda ..pozatym ja sporadycznie jezdze tymi trupami jak jestem na kacorze i nie wsiadam za kolkoo ..,ale prawda jest jedna ktoś głupio się chciał bronic powiedzajac bo miał kierowca cukier… . a jeslli miał haha to nie powinien jezdzic taka jest prawda..

  • G…o widziałeś g…o wiesz. Teraz cukrzykom nawet ręta się nie należy. Lekarze traktują ta chorobę jak anginę. Z czegoś ten kierowca musi utrzymać rodzinę a państwo mu na to nie da. Najlepiej to jest najezdzac na kogoś jak się go nie zna. Nie znasz sytuacji kierowcy to pilnuj własnego nosa.

 5. A wiadomo skąd była ta dwójka pasażerów?

 6. wiadomo skąd była ta dwójka pasażerów z busa?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!