690 680 960

W Lublinie powstaje kolejna restauracja McDonald’s

W Lublinie trwa budowa kolejnej restauracji pod szyldem McDonald’s. Będzie to siódmy już taki lokal w mieście, ma być czynny od godz. 6 rano do północy.

Przy al. Kraśnickiej w Lublinie trwa budowa kolejnej już w mieście restauracji McDonald’s. Powstaje ona na jednej z działek na terenie centrum handlowo-usługowego u zbiegu z ul. Gęsią i Jana Pawła II. Działają już tam sklepy: Selgros, Bricoman i Agata Meble, powstaje też biurowiec.

Pozwolenie na budowę restauracji wydał w październiku ub. roku Urząd Miasta. Starania o uruchomienie lokalu nie czynili przedstawiciele sieci, lecz jeden z przedsiębiorców. Oznacza to, że restauracja będzie działała w ramach franczyzy.

Będzie to już siódmy lokal amerykańskiej sieci fast food w Lublinie. Pozostałe działają przy ul. Puławskiej, Chemicznej, al. Spółdzielczości Pracy, Krakowskim Przedmieściu a także w galeriach handlowych przy al. Unii Lubelskiej i ul. Lipowej. Nowa restauracja ma być czynna od godziny 6 rano do północy. Otwarcie w II połowie b.roku.

(fot. lublin112)

33 komentarze

 1. Bo one jedzą chleb ze smalcem . A wszystko co miastowe to zło

 2. Onanis Samokopulos

  Ósma będzie niedługo w okolicach Abramowickiej i chyba wystarczy…

 3. To jest śmieciowe jedzenie bez wartości odżywczej , tylko leniwe durne dają się paść takim syfem a co gorsza dają je dzieciom

  • Ta, bezmozgie rodzice zabieraja tam swoje pociechy w nagrodę za dobre zachowanie. Pokolenie frytek i kurczakow z rożna. Styropian zamiast mózgu, nowoczesni, mlodzi rodzice.

   • Żrąc Big Maca pomacham Ci jak będziesz po pracy wracał do swojej wsi.

    • Tobie też pewnie machają wieśniacy jak wracają do domu zjeść zdrowy obiad ale ty masz zamiast mózgu parówe wiec nie kontaktujesz cieciu miastowy.

 4. Wpadne na samym początku na frytki puki olej nie będzie przepracowany.

 5. mała gastronomia Krystyna: „Mozę nie jesteśmy lepsi od Mc Donalda, ale kto powiedział że Mc Donald jest dobry” 🙂 to nie obraźliwe i dla tych co wiedzą o co „kaman”

 6. restauracji ? 🙂

 7. Chemia suszy głowę ?

 8. No i grubaski cieszą się 🙂

 9. Teraz kierowcy z Komunikacji nie będą się mieścić za kierownicę jak zdarzy im się przerwa na Węglinie i pożrą Bigchormonawzrostu.

Kursy walut

 • USD 4.4074zł -0.57%
 • GBP 5.3351zł 0.26%
 • EUR 4.7402zł -0.16%
 • CHF 4.8004zł 0.31%

Polub nas