Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Oślepiło go słońce, staranował stojące przed przejściem dla pieszych subaru

Choć zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, nikt nie odniósł w nim obrażeń ciała. Uczestnicy nie chcieli również pomocy policji. Porozumieli się między sobą.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 14:30 na al. Sikorskiego w Lublinie. Na wysokości dojazdu do ul. Żołnierskiej zderzyły się dwa samochody: ciężarowy i osobowy.

Jak wstępnie ustalono, oba pojazdy jechały w kierunku al. Kraśnickiej. Kierujący subaru, widząc znajdujące się na przejściu dla pieszych dziecko, zatrzymał się, aby umożliwić mu bezpieczne pokonanie jezdni.

Po chwili w tył jego pojazdu z impetem uderzył poruszający się w tym samym kierunku kierowca ciężarowego iveco. Pomimo groźnie wyglądającego zdarzenia, nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała.

Jak wyjaśniał kierowca iveco, oślepiło go słońce i nie zauważył stojącego subaru. Uczestnicy nie potrzebowali pomocy służb ratunkowych ani policji. Postanowili sami porozumieć się spisując oświadczenie.

Nie było większych utrudnień w ruchu.

61

62

63

(fot. lublin112)
2018-01-17 19:04:57

36 komentarzy

  1. slepook ,jeszcze głupio się tłumaczy ,ze go oslepilo słonko ,co innego jakby nei wychamowal trudno , a skoro go slonce oslepialo to nie powinen jechać !! zabrać powiniii mu prawko na kupe lat !!! a co jeśli to by był maly smaochod typu jakies seicento czy audi a3 nic by nie zostało z ludzi a combii ochronilo wmiare

  2. antos nie wnikaj .. nie było chlopakow z radjolki to nie było , nadzwyczajnie facet z subaru miał gest i nie wezwal radiolki ,może gość z Iveco dal mu cos na zadousuczynienie i się dogadali .. z 2 strony byli skoro sa zdjęcia ..ale to już nie nasza sprawa ,zajmij się sobą

  3. Masz rację BMW to prawdziwy samochód (dla wieśniaków) mówisz BMW E60 300koni xd a toyota ssie. Ziomek twój poziom inteligencji mnie dobił zacznijmy od tego że BMW to kupa złomu do upalania. Toyota to toyota z Volkswagenem też nie masz racji bo ta marka swoje zrobiła. A ty swoim wielkim „intelektem” pokazujesz tylko jak wiejskie są te BMW. Ciekawy jestem czy z supra byś SB poradził tym super BMW? Czy np VW R32 a może Subaru impreza WRX STI? Te auta mają po 300 koni śmieszy mnie jak ktoś mówi że porobił nw hondę 2.0 bez. A jeździ BMW czy audi w V6/V8 czy jaki tam silnik. Ludzie jak chcecie się ścigać to na tor i poodbne moce masy itp i wtedy to będzie prawdziwy wyścig. A nie wiesrace xddd pozdrawiam wszystkie kalarepy myślące że jak mają dużo pod maską to wygraja z każdym 😀