Wtorek, 23 czerwca 202623/06/2026
690 680 960
690 680 960

Opel uderzył w drzewo, kobieta z dzieckiem uciekła do domu. 26-latka była pijana (foto)

Kiedy ratownicy przyjechali na miejsce, zastali jedynie rozbite auto. Obawiając się, że się osoby jadące oplem mogły zostać ranne, natychmiast udano się do domu kierującej. Ta jednak nie chciała otworzyć drzwi.

31 komentarzy

  1. To dziecko chyba z tyłu nie siedziało bo raczej by nie przezylo

    • Cieee chorobaaaa !!!
      Ocena: 0

      Co tam dziecko… najważniejsze, że mata Polka żyje… będzie miał kto „beknąć” po tej balandze…

  2. Ocena: 0

    faktem jest że uchlać się to w dzisiejszych czasach najtańsza forma „rozrywki”

  3. Pomijając to co piszecie co niektórzy. Jak można być tak ..ładnie mówiąc … głupim żeby pić bawić się i z dzieckiem jechać w takim stanie. Chcesz pij baw się ale dziecku daj żyć . Co za matka . Co za człowiek. Brak słów na takich ludzi

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia