690 680 960

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 19. Jeden pas zablokowany (zdjęcia) AKTUALIZACJA

W niedzielę po południu na drodze krajowej nr 19 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W rejonie zdarzenia jeden pas jest zablokowany.

Do wypadku doszło w niedzielę przed godziną 13 na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Biała w powiecie radzyńskim, na trasie Radzyń Podlaski – Kock. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu pojazdu dostawczego marki Renault.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak nam przekazano, jedna osoba podróżująca pojazdem, w wyniku odniesionych obrażeń, zginęła na miejscu.

W rejonie wypadku występują utrudnienia z przejazdem, zablokowany jest pas ruchu w kierunku Lublina, pojazdy przepuszczane są wahadłowo. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 16:30.

AKTUALIZACJA 14:50

– Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów mężczyźni wracali busem ze Szwajcarii. Kierujący całą trasę mężczyzna wysiadł kilka kilometrów przed wypadkiem. Za kierownicę przesiadł się 42-latek. W aucie był jeszcze jego 26-letni kolega. Po pokonaniu kilku kilometrów o godzinie 12:40 renault zjechał z drogi do rowu gdzie dachował. Kierujący zginął na miejscu wypadku, pasażer doznał jedynie ogólnych potłuczeń ciała – informuje kom. Andrzej Fijołek z KWP w Lublinie.

(fot. Policja Radzyń Podlaski, nadesłane Kuba – dziękujemy!)

13 komentarzy

 1. Miejscowość Biała w nie Zabiele

 2. Miejscowość Biała a nie zabiele

 3. jak dzieci ? w obliczu takiej tragedii człowiek zginą po domem po przejechaniu tylu kilometrów kłócą się o nazwę czy to geograficzną czy też historyczną ? WSTYD po prostu WSTYD zorganizujcie zbiórkę dla dzieci które straciły ojca a toczycie bez produktywne spory

  • pewnie, bo ich życie powinno się zatrzymać w hołdzie dla nieznajomego zmarłego, który siadł za kółko, choć nie umiał prowadzić.

   • januszek – ni domagaj sie, żeby rząd ogłaszał żałobę narodową bo jakiś nieudacznik zapragnął pofikać se koziołków i jakoś mu nie wyszło…

 4. Misiura Katarzyna

  Panie ,,j ,,i panie ,,x,, bo nawet nie macie odwagi podpisać sie pod komentarzem ,wstyd!!!!W obliczu ogromnej tragedii jaką przezywa rodzina, dyskutowanie o umiejętnościach kierowcy są co najmniej nie na miejscu.
  Żal mi takich ,,małych,, ludzi,którzy tylko czekają, żeby gdzieś dodać złośliwy komentarz
  Wyrazy współczucia dla bliskich😢

  • w obliczu tragedii rodzina powinna opłakiwać zmarłego, a nie czytać komentarze. komentuję artykuł, bo to serwis informacyjny, a nie kółko różańcowe. umieść post żałobny na stronie swojej parafii. weź sobie najlepiej cały świat na garb i zamartwiaj się o wszystkich, to dopiero życie.
   jak ktoś nie potrafi jeździć, niech siedzi w domu. a złe zachowania się potępia, nie chwali – zapamiętaj to sobie.

   • A Ty idealny miszczu kierownicy masz chociaż kartę rowerową? Żygać mi się chce na takich ludzi.

    • mam prawo jazdy 4 kategorii od niemal ćwierć wieku. zrobiłem więcej kilometrów za kółkiem niż ty w planerze tras na google maps. i nigdy nawet lusterka nie zarysowałem ani nie dostałem najmniejszego mandatu, więc japa. a rzygać pisze się przez „rz” analfabeto 🙂 widzę, że we wszystkim jesteś mistrzem…

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Jarmark Królewski pod hasłem: Orzech laskowy w kuchni dworskiej
Międzysołecki Festyn Dożynkowy w Żdanowie
„Weekend z historią” – warsztaty historyczno-kulturowe
Wyścig „na byle czym” i wiele więcej, czyli niedziela nad zalewem
Dożynki gminy Tomaszów Lubelski. Gwiazdą wieczoru będzie grupa Shantel