Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Opel uderzył w drzewo, kobieta z dzieckiem uciekła do domu. 26-latka była pijana (foto)

Kiedy ratownicy przyjechali na miejsce, zastali jedynie rozbite auto. Obawiając się, że się osoby jadące oplem mogły zostać ranne, natychmiast udano się do domu kierującej. Ta jednak nie chciała otworzyć drzwi.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godziną 8 w miejscowości Komarno-Kolonia w gminie Konstantynów w powiecie bialskim. Na drodze wojewódzkiej nr 811, łączącej Konstantynów z Białą Podlaską, samochód osobowy uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ratownicy zastali na miejscu jedynie rozbitego mocno opla. Zarówno w pojeździe, jak też w jego pobliżu, nie było nikogo, kto by podróżował tym autem. W międzyczasie ustalono, że samochodem jechała kobieta z dzieckiem. Kierująca na łuku jezdni straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Następnie obie osoby oddaliły się z miejsca zdarzenia.

Policjanci, po sprawdzeniu do kogo należy opel, natychmiast udali się do miejsca zamieszkania kobiety. Obawiano się bowiem, że uczestnicy zdarzenia mogli doznać poważnych obrażeń ciała. 26-latka nie chciała jednak otworzyć drzwi. Po tym jak zagrożono, że zostaną one wyważone, wpuściła funkcjonariuszy do środka.

Wówczas okazało się, że kobieta jest pijana. Policjanci wezwali zespół ratownictwa medycznego, który przetransportował 7-letnie dziecko do szpitala. Teraz prowadzone są czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności wypadku. Przez kilka godzin występowały utrudnienia w ruchu.

(fot. OSP KSRG Konstantynów)

31 komentarzy

  1. To dziecko chyba z tyłu nie siedziało bo raczej by nie przezylo

  2. faktem jest że uchlać się to w dzisiejszych czasach najtańsza forma „rozrywki”

  3. Pomijając to co piszecie co niektórzy. Jak można być tak ..ładnie mówiąc … głupim żeby pić bawić się i z dzieckiem jechać w takim stanie. Chcesz pij baw się ale dziecku daj żyć . Co za matka . Co za człowiek. Brak słów na takich ludzi

Wiadomości z info112