Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Samochód dostawczy wbił się w drzewa, kierowca walczy o życie. Droga jest zablokowana (zdjęcia)

W ciężkim stanie trafił do szpitala kierowca auta, które uderzyło w dwa drzewa. Droga Wysokie -Krasnystaw przez kilka godzin będzie zablokowana.

Do wypadku doszło w środę około godziny 15:20 w miejscowości Huta w gminie Żółkiewka w powiecie krasnostawskim. Na drodze wojewódzkiej nr 842 Wysokie -Krasnystaw samochód osobowy uderzył w drzewa. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego pogotowia Ratunkowego.

Jak wstępnie ustalono, kierujący samochodem dostawczym mężczyzna, pracownik jednej z firm kurierskich, jechał od strony Wysokiego. Z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn, stracił panowanie nad pojazdem. Auto wypadło z drogi i uderzyło w dwa drzewa. Siła uderzenia była tak duża, że pojazd został kompletnie zniszczony, zaś kierowcę wyrzuciło z auta na trawę.

Nieprzytomny został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Lublinie. Jak nas poinformowano, stan mężczyzny jest bardzo ciężki. Doznał on licznych, poważnych obrażeń całego ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku.

Droga wojewódzka nr 842 Wysokie -Krasnystaw jest w tym miejscu całkowicie zablokowana. Wyznaczono objazdy. Od strony Żółkiewki przez Sobieską Wolę do Giełczwi, zaś od strony Wysokiego przez Turobin do Żółkiewki.

(fot. nadesłane – Filip, Adrian)

21 komentarzy

  1. Szkoda takiego młodego chłopaka :/

  2. Z doswiadczenia wiem jak to jest jest kurier ma przeladowany samochod wiecznie sie spieszy aby wyrobic sie z dzinnym towarem. Wina troche wlascicieli ze pozwalaja aby tonaz przekraczal norme i az tyle punktow jednego dni

  3. Niestety chlopak nie przeżył. Zmarł dziś w nocy (*).

  4. Szkoda chłopaka. Niestety ale podejrzewam, że takich wypadków będzie wiecej. Przeładowane samochody to codzienność, kilometrów do zarobienia na wyjazdówce sporo no i stopów coraz więcej. Ludziom to też z dobrobytu się przewraca, kurierem zamawiają karme dla zwierząt bo z dostawą wychodzi taniej o.3-5zł niż w sklepie. Śmieszne reklamacje bo kurier był niegrzeczny bo zatrabil klaksonem albo za długo naciskał dzwonek. Kto pracuje w kurierce to wie, że to jest nałóg. Jesteś na wolnym to ciągnie Cię do pracy. Szybko nic się nie zmieni bo praca w zimę od 7 rano i do 19:30/20 nikogo nie obchodzi. Stopy rozwiesc musisz.

  5. Zgadzam się z przedmówcą, praca w kurierce to bardzo ale to bardzo cholernie ciężki kawałek chleba. 🙁