690 680 960

Olszanka: Audi uderzyło w drzewo. Zginął 19-latek

W nocy z poniedziałku na wtorek w Olszance doszło do tragicznego wypadku. Auto prowadzone przez 19-latka uderzyło w drzewo. Mężczyzna zginął na miejscu.

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek około godziny 1 w Olszance w gminie Turobin w powiecie biłgorajskim. Jak wstępnie ustalili policjanci audi prowadzone przez 19-latka zjechało z drogi a następnie uderzyło w drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że pojazd odbił się od drzewa i znalazł się z powrotem na drodze.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. W wyniku odniesionych obrażeń 19-letni kierowca zmarł na miejscu zdarzenia. Autem podróżował sam. Przez kilka godzin droga wojewódzka w rejonie wypadku była nieprzejezdna.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne okoliczności wypadku.

2016-08-30 07:40:58
(fot. ilustr. lublin112.pl)

54 komentarze

 1. Spoczywaj w pokoju. Nie znałam Cię, ale bardzo współczuję Twojej rodzinie i znajomym.

 2. Grześ spoczywaj w pokoju ????
  Agnieszka i rodzice trzymajcie się jakoś

 3. Nigdy bym tak nie powiedział ale komentarze które widzę zmuszają mnie do tego życzę z pełną odpowiedzialnością moich słów życzę aby każdy kto dodaje takie okropne komentarze na temat Grzesia przeżył to samo co on wtedy w tę noc.
  Znałem Grzesia i wiem jaki był i w mej ocenie uwłacza to jego godności dlatego też kieruje do wszystkich ostrzeżenie ponieważ nic życia już mu nie wróci a zapamiętajcie że życie jest loteria i nie wiadomo nigdy co przytrafić się może wam.

  Czekaj na mnie Bracie kiedyś się znów spotkamy tam na górze i wiedz że nigdy nie zapomnę Cie tu na dole ?????bo odszedłeś tak szybko tak młodo a mieliśmy tyle planów ah już nie wiem co mam powiedzieć tęsknię Bracie ???????

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas