Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Odwiedził byłą dziewczynę w szpitalu, sprzed budynku ukradł jej auto

Przyszedł do szpitala, aby odwiedzić byłą dziewczynę. Po wyjściu z budynku ukradł kobiecie auto. O losie bezczelnego złodzieja zadecyduje wkrótce sąd.

W miniony czwartek lubelscy policjanci przyjęli zgłoszenie o kradzieży samochodu zaparkowanego w rejonie szpitala przy al. Kraśnickiej. Pojazd należał do jednej z kobiet, przebywających na leczeniu w placówce medycznej.

Mundurowi ustalili, że do kobiety w odwiedziny przyszedł jej były partner. Mężczyzna wykorzystał chwilową nieobecność kobiety na sali i ukradł jej kluczyki do auta. Następnie mężczyzna odjechał pojazdem spod szpitala.

Jeszcze tego samego dnia policjanci namierzyli złodzieja. 30-letni mieszkaniec powiatu krasnostawskiego został zatrzymany na terenie jednej z posesji w gminie Łopiennik Górny. Mężczyzna przebywał u swojego znajomego, w trakcie zatrzymania był pijany. Mundurowi odnaleźli też należące do pokrzywdzonej auto.

30-latek trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna był wielokrotnie karany za podobne przestępstwa. Miał też orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów. Wczoraj został doprowadzony do prokuratury i usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. O wymiarze kary zadecyduje wkrótce sąd.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

8 komentarzy

  1. No i co oceńmy to tak delikatnie ….Palant…

  2. wielokrotnie karany – łot partner!

  3. A w którym miejscu nastąpiło włamanie?
    Skoro miał kluczyki.

  4. Patrząc na ceny za parking pod szpitalami to trochę wyświadczył jej przysługę ? a tak serio to super partner, dobrze że już były

  5. Jedno warte drugiego ….jak czytam takie „opowiesci ’ to od razu wiem ze to patologia …nigdy mi takich nie żal,bo sami sobie wybrali partnerów ze swojego „srodowiska” rzecz jasna

  6. łobuz kocha najmocniej

  7. To nie tak a ten cały GWERTY. To jesz króciutko trzyma swego przemądrzalego puszczają

Wiadomości z info112