690 680 960

Od pewnego czasu ukrywał się. Wpadł w ręce policjantów po powrocie z Holandii

Lubelscy policjanci zatrzymali poszukiwanego od pewnego czasu 30-letniego mieszańca Lublina. Za mężczyzną wydany został list gończy. 30-latek ukrywał się, bo miał do odsiadki ponad 2 lata pozbawienia wolności za posiadanie znacznych ilości środków odurzających.

Poszukiwania 30-latka prowadzili policjanci z Wydziału Kryminalnego KMP w Lublinie. Mundurowi przez ostatnie miesiące intensywnie pracowali nad ustaleniem miejsca ukrywania się 30-latka. Za mężczyzną wydano również list gończy. Był poszukiwany za posiadanie znacznych ilości środków odurzających.

– Prowadzone czynności operacyjne przyczyniły się do ustalenia, że kilka dni temu mężczyzna wrócił do Lublina z Holandii. We wtorkowy poranek policjanci udali się pod ustalony adres. Na miejscu zastali poszukiwanego. Dodatkowo policjanci w mieszkaniu 30-latka znaleźli marihuanę, haszysz i amunicje – relacjonuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Mieszkaniec Lublina wkrótce odpowie za kolejne przestępstwa przed sądem. Dodatkowo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

15 komentarzy

  1. Trzyma go jak by miał trofeum

Dodaj komentarz

Kursy walut

  • USD 3.981zł 0.84%
  • GBP 5.035zł 0.57%
  • EUR 4.3492zł 0.38%
  • CHF 4.551zł 1.06%

Polub nas