690 680 960

Od jutra zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu na al. Warszawskiej

W związku z remontem nawierzchni na al. Warszawskiej, w ramach którego zostanie wykonana nowa nawierzchnia asfaltowa na jednym z pasów, wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu na czas prac drogowych od dnia 27.06.2022 do 01.07.2022.

Od jutra na al. Warszawskiej w Lublinie na pasie w kierunku centrum zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu. Ma ona związek z prowadzonymi pracami remontowymi nawierzchni pomiędzy nr 116 a 102.

Na jednym z pasów ruchu wykonana zostanie nowa nawierzchnia asfaltowa, a prace potrwają od poniedziałku 27 czerwca do 1 lipca tego roku.

Utrudnienia z przejazdem będą polegały na zwężeniu jezdni w rejonie robót z utrzymaniem ruchu dwukierunkowego. Stała organizacja ruchu zostanie przywrócona po zakończeniu prac.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

8 komentarzy

  1. Nareszcie. Stan wjazdu z tej strony do Lublina to hańba dla miasta.

  2. Nawierzchnia na Warszawskiej jest do remontu na znacznie większym odcinku, niż ten zniszczony ostatnio dodatkowo przez prace budowlane.

  3. Na tej ulicy powinna być położona nowa nawierzchnia całą szerokością od al. Racławickich do granic miasta. To nie jest ulica tylko tor przeszkód.

  4. Do redakcji-napiszcie moze cos o lubartowskim święcie roweru ktore ma dziś miejsce. Zawsze tylko relacja „po” i komentarze ludzi,ktorzy nawet nie wiedzieli ze to dziś.

  5. Mam nadzieję, że pójdą za ciosem i położą nową nawierzchnię na całym odcinku od ul. Zbożowej do końca obszaru zabudowanego, bo ten kilometr Al. Warszawskiej woła o pomstę do nieba.

  6. To tylko 300metrów asfaltu i jeden pas. Wykonawcą jest firma budująca kanalizację, a nie miasto. Takie warunki dostali. Jeśli zrobią kanalizację to mają położyć nowy asfalt w obszarze robót.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Rodzinny na Rynku w Modliborzycach
Koncert: Śpiewajmy Piosenki Żołnierskie
Zlot motocyklowy w Szczebrzeszynie
Obchody Święta Wojska Polskiego w Garnizonie Lublin
Piknik Rodzinny w Konopnicy