Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Na oczach policjantów uderzył w budynek. Miał prawie trzy promile alkoholu w organizmie

W centrum Lublina pijany kierowca widząc blokujący przejazd radiowóz, postanowił zawrócić. Zrobił to tak niefortunnie, że uderzył w budynek. Mężczyzna był pijany.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 12 w centrum Lublina. Kierujący volkswagenem mężczyzna jechał ul. Chopina w kierunku Krakowskiego Przedmieścia. Widząc, że ze względu na odbywające się tam biegi skrzyżowanie jest nieprzejezdne, postanowił zawrócić. Cofając uderzył jednak w ścianę budynku.

Funkcjonariusze od razu podeszli do kierowcy i wyczuwając od niego charakterystyczną woń, uniemożliwili mu dalszą jazdę. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał ponad 2,8 promila alkoholu w organizmie.

Kierowca został przewieziony na komisariat, zaś pojazd którym się poruszał trafił na policyjny parking . Wkrótce mężczyzna stanie przed sądem, gdzie odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu. Oprócz utraty prawa jazdy, grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

40

41

(fot. lublin112)
2017-09-03 13:21:17

19 komentarzy

 1. No i znowu chłopinie kłopotów narobili biegacze. Gdyby nie te sportowce i zamknięta droga to spokojnie by sobie dojechał i wspierał budżet opłacając akcyzę. Być może nawet 500+ wróciłoby do budżetu.

  • jak zacięta płyta…. te głupawe wstawki z 500+ już dawno przestały być śmieszne czy błyskotliwe… zazdrość cie zżera to zrób sobie dziecko i dostaniesz swoje 500 stów

   • Strach pomyśleć ilu takich ćwierćmózgów codziennie jeździ po naszych drogach i nikt ich akurat nie zatrzyma…

   • Zrobic to kazdy patolog z lubartowskiej robi,wez to potem utrzymaj i wychowaj. A, ze biedny narod został kupiony za 500 srebrnikow to juz temat na inna rozmowe.

    • technika nie dla dzika

     Niemcy więcej dają i nikomu to nie przeszkadza tylko u nas niektórzy nie mogą wyjść z tego prowincjonalnego grajdołu. jest to prymitywny ciemnogród. Oj, brzoza, brzoza głupiaś jak koza…

    • Mieszkaniec Lubartowskiej

     Na lubartowskiej też mieszkają normalni i porządni ludzie pracujący legalnie i ciężko sześć dni w tygodniu dla swoich rodzin jeżeli nie wiesz to się nie udzielam

    • pierwszy byś się w kolejce po pieniądze ustawił, jak twój guru Rysiek… Tak wam wszystkim na sercu leży dobro kraju? to czemu zasada „dają to trzeba brać” bierze górę nad miłością do ojczyzny?

 2. Gdyby nie zamknięta ulica, jak gdyby nigdy nic jeździłby dalej po mieście, bo wszyscy policjanci zajęci byli pilnowaniem trasy biegu. Pijani wsiadają za kółko bo czują się bezkarnie.

  • „Gdyby nie zamknięta ulica, jak gdyby nigdy nic jeździłby dalej po mieście”. Przecież dalej będzie jeździł – nie dzisiaj, bo siedzi w areszcie i trzeźwieje. Ale jutro będzie odreagowywał dzisiejszą sytuację i na pewno nie będzie jeździł rowerem (choć i tym nie można po pijaku), ani autobusem, bo to dyshonor dla takiego dżentelmenela.

  • Niedorzecznik prasowy Miasta Inspiracji

   Ten myślał inaczej – inni pijani to barany, ale MNIE się uda.
   Jakoś nie wyszło.

 3. Zgaduję.
  Wcześniej jeździł 20-letnim aŁdi A4 lub 80 ale albo rozwalił albo zamienił na 3-4 takie Golfy, żeby mieć zapasowe w przypadku rozbicia któregoś.
  Ma na koncie już kilka takich wyczynów i 3 może 4 zakazy kierowania pojazdami mechanicznymi. Ostatni obowiązuje do 2030 roku.

 4. I znowu zarobi mpk…

 5. Nie zauważył budynku, Wcześniej go tam nie bylo. Chłop do kościoła jechał na spowiedź teraz go sąd rozgrzeszy 🙂

 6. 1 patola mniej oby tak dalej razy 3

 7. Pijani potencjalni mordercy wsiadają za kółko, bo wciaż czują się bezkarni!

  Pijani potencjalni mordercy wsiadają za kółko, bo wciaż czują się bezkarni! A rząd dalej nic.

 8. Jak do kosciolka jechal to dlugopis unniewini.

 9. klasyka gatunku golf III.