Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Obywatel Ukrainy zatrzymany do sprawy zabójstwa dwóch mężczyzn

Policjanci zatrzymali obywatela Ukrainy do sprawy zabójstwa dwóch mężczyzn. Dzisiaj z 36-latkiem będą prowadzone dalsze czynności procesowe.

W niedzielę około godziny 13 policjanci otrzymali zgłoszenie o ujawnieniu dwóch ciał na jednej z posesji w Dobrosławowie koło Puław. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Z obrażeń znajdujących się na obu ciałach wynikało, że do śmierci mężczyzn mogły przyczynić się osoby trzecie.

Policjanci do późnych godzin wieczornych prowadzili czynności na miejscu zdarzenia pod ścisłym nadzorem prokuratora. Ustalono, że ofiary to obywatele Ukrainy, którzy pracowali na terenie gospodarstwa, gdzie zostali znalezieni.

Kryminalni do tej sprawy zatrzymali 36-letniego obywatela Ukrainy. Policjanci ustalili, że mężczyzna znał ofiary i pracował razem z nimi w gospodarstwie szkółkarskim. Dziś trwają dalsze czynności procesowe z udziałem 36-latka. Za przestępstwo zabójstwa grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

(fot. Policja Puławy)

5 komentarzy

  1. Nawet siebie wybija banderowce

  2. Wpuszczajcie ich więcej.

  3. Dożywocie i h…j u siebie niech wyro odsiaduje a nie jeszcze my za swołocz będziemy płacić.

  4. Mnie to nie przeszkadza że się tluka między sobą. Za co tu karać?

  5. bandera żyje i ma się dobrze. zasypać pod płotem i tyle się Ukraińcom należy. jak mordowali polaków, szacunek się nie należy wykopać dół wrzucić ich i zasypać, tyle w ramach szacunku że nie będą gnili na powierzchni