Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Nowe buspasy i zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniach. Miasto szykuje się do otwarcia dworca

Rozpoczęły się prace związane z wyznaczaniem kolejnych buspasów na terenie Lublina. Także na kilku skrzyżowaniach kierowcy będą poruszać się nieco inaczej, niż obecnie. Zmiany wprowadzane są w związku ze zbliżającym się otwarciem nowego dworca.

25 komentarzy

 1. No ciekawe czy „poprawią” na siłę tak jak na Jana Pawła kiedyś…

 2. Jak upłynnić ruch w mieście? Odebrać kierowcom jeden pas ruchu żeby się bardziej tłoczyli na pozostałych. Brawo! To jest prawdziwy ekosocjalism.

  • Większość wypowiadających się to czereśniaki z pobliskich wiosek i łoni muszom pod samom pracem, markiet dojechać a nawet jak by było można to i do śrotka markietu.

 3. A kiedy poprawią most na Bystrzycy, bo niedługo się zawali i wtedy będzie usprawniony ruch.

  • A co chcieli byście żeby komunikacja miejska stała w korkach a paniska w swoich furach cisnęli gaz do dechy?

 4. I tak się już trudno jeździ po Lublinie właśnie przez buspasy które zawężają drogi to jeszcze kolejne…. Teraz Lublinianie dogonią Warszawkę jeśli chodzi o stanie w korkach i płynność ruchu….
  Pogratulować polityki komunikacyjnej miasta… Takie rzeczy nie tylko w Erze ale i w Lublinie… Miasto inspiracji… i cudów komunikacyjnych

 5. Bardzo dobrze. Komunikacja miejska powinna mieć pierwszeństwo przed hrabiostwem, które wozi powietrze zamiast pasażerów

 6. adaś miauczyński

  Miasto powinno idąc za przykładem Krakowa wyeliminować stare blachosmrody wprowadzając zakaz wjazdu dla pojazdów ze starymi silnikami.Od razu zrobiłoby się luźniej na ulicach.

 7. A widział ktoś by jakiś kierowca był zatrzymany za jazdę buspasem? Mi pasują bo mam luźniej i tak po nich zasuwam swoim diezlem.

Dodaj komentarz