690 680 960

Nowa linia lotnicza i trzy nowe kierunki z lubelskiego lotniska. Wszystkie na Ukrainę

Nieoficjalne dotąd informacje, na temat nowych połączeń z Portu Lotniczego Lublin na Ukrainę zostały dzisiaj potwierdzone. Loty do trzech miast na Ukrainie rozpoczną się od połowy czerwca.

W ciągu ostatnich tygodni pojawiało się wiele informacji dotyczących nowego połączenia z Lubelskiego lotniska do jednego z ukraińskich miast. O planach jednego z przewoźników dotyczących rozwoju siatki połączeń z Polską, w tym z Lublinem, informowały ukraińskie media. Później linie lotnicze Bravo Airways na swojej stronie internetowej zaczęły promować połączenia z Lublinem. Do tego na niektórych lotniskach istniała możliwość rezerwacji biletów na loty do Lublina.

Pomimo tego, ani przedstawiciele linii lotniczych, ani też władze lubelskiego lotniska, nie chciały oficjalnie potwierdzić tych informacji. Aż do dzisiaj, kiedy to Port Lotniczy Lublin poinformował o uruchomieniu trzech nowych kierunków: do Kijowa, Charkowa i Chersonia. Wszystkie połączenia będą obsługiwane przez należące do Bravo Airways Boeingi 737-500.

Każdorazowo na pokład będzie mogło wsiąść 112 lub 129 pasażerów. Do Kijowa i Chersonia loty będą wykonywane 3 razy w tygodniu, a do Charkowa 2 razy w tygodniu. Obecnie w systemie rezerwacyjnych przewoźnika dostępne są bilety tylko do Kijowa. Połączenie będzie obsługiwane w środy, piątki i niedziele a ceny biletów wynoszą ok. 180 zł. Pierwsze rejsy zaplanowane są już na 15 czerwca.

(fot. Krzysztof Wiśniewski – zdjęcie ilustracyjne)
2018-06-01 17:49:04

4 komentarze

  1. I gitara tanio wakacje na Morzem Czarnym można spędzić

  2. A gdzie Odessa? aż sie prosi latem ten kierunek!

  3. będą zwozić zielonych ludzików? Polski? sąd przyznał dzisiaj pierwsze odszkodowanie staremu ukraińcowi za akcję Wisła. Ten był pierwszy. na razie, w kolejce jeszcze niemcy i szydzi

    • Zadoscuczynienie nalezy sie kazdemu obywatelowi Polski wygnanemu z kraju przez rząd na mocy ustawy,którą mogą w dowolnej chwili wprowadzic w zycie nikogo nie pytając.

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas