Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Notorycznie kradł samochody. W końcu trafił do aresztu

Najpierw ukradł auto z komisu i uszkodził przy tym pięć pojazdów. W ciągu ostatnich kilku dni ukradł lub usiłował ukraść pięć samochodów o łącznej wartości prawie 80 tys. zł. W końcu trafił do aresztu.

W minioną sobotę bialscy policjanci przyjęli kolejne w ostatnich dniach zgłoszenie o kradzieży samochodu. Łupem złodzieja padł nissan o wartości 1500 zł. Mundurowi szybko wytypowali potencjalnego sprawcę i udali się do niego na stancję. Jak się okazało przed posesją stał zaparkowany skradziony pojazd, a 18-latek spał w domu. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do aresztu.

Jak się okazało od 14 grudnia mężczyzna ukradł lub usiłował ukraść pięć samochodów o łącznej wartości prawie 80 tys. zł. Sposób działania w każdym przypadku był podobny. Mieszkaniec gminy Rokitno po zakrapianych alkoholem imprezach chodził po posesjach i szukał otwartych samochodów z kluczykami. Następnie uruchamiał pojazdy i jeździł nimi po Białej Podlaskiej i okolicach.

W ostatnim czasie ukradł pojazd z komisu, a przy okazji uszkodził pięć innych pojazdów. W końcu decyzją sądu 18-latek trafił na trzy miesiące do aresztu.

Zatrzymany odpowie nie tylko za kradzieże, ale też za uszkodzenie mienia oraz kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

68-119408

68-119409

2017-12-28 08:24:19
(fot. Policja Biała Podlaska)

10 komentarzy

 1. Ludzie to też idioci , zostawiają otwarte auta z kluczykami w środku……

 2. Okazja czyni złodzieja, kto zostawia otwarty samochód z kluczykami?

  • W mieszkaniu zostawiasz wartościowe rzeczy niezabezpieczone w sejfie, wychodzisz i choć zamykasz na klucz to jednak zostawiasz mieszkanie bez opieki. Czy to oznacza, że okazja czyni złodzieja?!

 3. paprykowy naleśnik

  Obciąć ręce w łokciach burakowi

 4. Dziwne że go wcześniej nie przymknęli, rozbić 5 samochodów po pijaku kradzionym samochodem to widocznie za małe przestępstwo jak na nasze standardy. Bardzo zachęcające dla wszystkich, którzy nie mają kasy na taryfę po zakrapianej imprezie.

 5. Ludzie bierzcie i jeździjcie bo dopiero po pięciu mogą być małe kłopoty.

 6. Ukradnij 5 samochodów wartych 80 tys. Wpadnij po kradzieży pordzewiałej Micry wartej 200 zł.

 7. Na trzeźwo to się bał siadać za kółko, tyle się słyszy o nieodpowiedzialnych kierowcach.

 8. Bimmer złodziejstwa ?