BĄDŹ BEZPIECZNY NA DRODZE – BEZPŁATNIE SPRAWDZAJ STAN SWOJEGO AUTA

Już ponad miesiąc obowiązują nowe przepisy regulujące wykonywanie okresowych Przeglądów Rejestracyjnych. Przypomnijmy: Przede wszystkim, kierowca jest zmuszony zapłacić za wykonanie badania przed rozpoczęciem przeglądu. Oznacza to, że płacimy „z góry”, a opłatę uiszcza każdy, niezależnie od wyniku badania. Opłata ewidencyjna nie jest pobierana jak wcześniej za „wpis do dowodu rejestracyjnego”, ale za przeprowadzenie badania, niezależnie od jego wyniku 

Co równie ważne, wynik badania od razu trafia do internetowej bazy danych Centralnej Ewidencji Pojazdów. Dostęp do tych informacji ma m.in. policja. Powód niezaliczenia badania zobaczy także pracownik kolejnej stacji diagnostycznej, do której pojedzie kierowca z niesprawnym autem, będzie więc wiedzieć, czemu przyjrzeć się dokładnie. Koniec końców, z tego rozwiązania skorzysta także kierowca, który będzie chciał kupić używane auto. W bazie danych będzie mógł sprawdzić, czy samochód nie miał wcześniej wykrytych przez diagnostów problemów.

Kierowcy którzy po wprowadzeniu nowych przepisów uzyskali negatywny wynik przeglądu swojego auta przekonali się ,że warto przed udaniem się na okresowe badanie techniczne sprawdzić stan podstawowych elementów pojazdu i dokonać stosownych napraw.

Takie profesjonalne sprawdzenie samochodu na ścieżce diagnostycznej to niestety wydatek nawet 50 zł i więcej. Jednakże jest sposób, aby uniknąć tych opłat.

Jeśli skorzystacie Państwo z usługi Przeglądu Rejestracyjnego w firmie SMART-TEST, po wykonanym przeglądzie poza standardowymi upominkami otrzymacie KARTĘ KLIENTA uprawniającą do BEZPŁATNYCH nawet wielokrotnych sprawdzeń swojego pojazdu w naszej stacji, w tym sprawdzenie zbieżności, hamulców, amortyzatorów, zawieszenia oraz ustawienie świateł. Karta ważna jest do następnego badania technicznego i daje możliwość wykrycia ewentualnych usterek przed terminem kolejnego przeglądu, przy bardzo wymiernych oszczędnościach finansowych.

SMART-TEST, Al. Kraśnicka 78 (obok Hotelu Focus), aby uniknąć oczekiwania można zarezerwować wizytę telefonicznie 885-885-533 lub mailem [email protected]ublin.pl
ZAPRASZAMY codziennie 7 – 21 oraz soboty 8 – 18

artykuł reklamowy

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7851zł 0.91%
  • GBP 5.2717zł 0.51%
  • EUR 4.554zł 0.32%
  • CHF 4.1003zł 0.05%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!