Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Nocne zderzenie toyoty z fordem na al. Solidarności

Utrudnienia w ruchu występują na skrzyżowaniu al. Solidarności i ul. Lubomelskiej w Lublinie. To po zderzeniu dwóch aut.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 23:30 na al. Solidarności w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Lubomelską zderzyły się dwa samochody osobowe: toyota i ford. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierujący toyotą mężczyzna jechał od strony al. Kompozytorów Polskich. Wymusił jednak pierwszeństwo przejazdu na jadącym al. Solidarności w kierunku zamku fordzie.

W wyniku zderzenia pojazdów do szpitala została przetransportowana jedna osoba podróżująca toyotą. Po blisko godzinie od zdarzenia, źle się poczuły kolejne dwie osoby. Im również udzielono pomocy medycznej.

Badanie alkomatem wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi. Na miejscu zdarzenia pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują niewielkie utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112)
2017-01-05 00:43:47

11 komentarzy

 1. Ja rozumiem że serwis utrzymuje się z reklamy ale k.mać ile można oglądać bezrobotnego który zarabia więcej niż prezes banku??????

  • Daj spokój to jest ten bezrobotny co podnosi średnią krajową
   99 osób zarabia po 1300 netto no i ten jeden co zarabia 100000
   teraz łączną kwotę dzielimy na 100 ludzi i jest ta średnia krajowa której nikt nigdy nie widział ; )

  • Proponuję zainstalować sobie AdBlocka lub uBlocka i będzie spokój z wyskakującymi reklamami

 2. Ludzie wogóle ale to WOGÓLE nie patrzą na znaki, zjeżdżając z ronda myśli że „tak jak zawsze ma pierwszeństwo” a tu gów… nie ma i bęc!

  • Akurat tam nie ma ronda, tylko pierwszeństwo idzie wzdłuż ciągu Solidarności – Tysiąclecia.

   • Zgadzam się z Tobą to jest skrzyżowanie ale z wyglądu jest takie same jak rondo i przez to ludzie myślą że są na rondzie ewentualnie przed rondem itp. 🙂

 3. To jest skrzyżowanie . Na znaki nie patrzą . Jeżdzą na pamięć.Jak wyłączą światła to lipa . Nie radzą sobie . A co do tej reklamy to mnie też wkur…a na maxa .

 4. Dwóch spotyka się na pustej drodze- Lublin, stan umysłu.

 5. a kto sfinansuje taką wybitną reklamę temu toyociarzowi ? 🙂

 6. Tak wlasnie jezdza ptssie mozdzki z tablicsmi LU

Z kraju

Polityka i społeczeństwo