Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Volkswagen rozbity, suzuki na dachu. Skutek niepatrzenia na znaki

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną wypadku w Radczu. W wyniku zdarzenia trzy osoby trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło we wtorek po południu w miejscowości Radcze w powiecie parczewskim, w gminie Milanów. Na lokalnej drodze zderzyły się dwa samochody osobowe: volkswagen i suzuki. Jedno z aut dachowało. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy parczewskiej drogówki wynika, że kierujący volkswagen mężczyzna wjeżdżając na skrzyżowanie zignorował znaki drogowe i wymusił pierwszeństwo przejazdu na prawidłowo jadącym suzuki. W wyniku zdarzenia suzuki wypadło z drogi i dachowało na pobliskim polu.

Do szpitala zostały przetransportowane trzy osoby. Byli to obaj kierujący oraz pasażer suzuki. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący byli trzeźwi. Droga pomiędzy Rudnem a Jabłoniem była zablokowana przez kilka godzin. Policjanci kierowali innych użytkowników ruchu na objazdy.

40

41

(fot. policja)
2017-01-04 22:10:58

11 komentarzy

 1. spotykaja sie na pustej drodze 2 samochody i wypadek……..

 2. Bo tak właśnie ludzie potrafią jeździć, niestety, takie same sytuacje są w mieście gdzie przy praktycznie zerowym ruchu, nocą też się rozbijają itp.

 3. Niepatrzenie pisze się razem !

 4. Grabarz - członek (rozmiar europejski) oczywiście niezależnego związku zawodowego grabarzy parafialnych

  Ludzie, jak już macie parcie na spotkania trzeciego stopnia, to bądźcie skuteczniejsi, nie szukajcie pośredników w dotarciu do mnie w stanie stabilnym.
  Grabarz to też człowiek, musi zapracować na swoją michę i… ine czynności seksualne.

 5. a może gęś go kopnęła ?

 6. Ale taka jest prawda. Ludzie nie patrzą na znaki. Wczoraj jechałam z chłopakiem od UMCSU i skrecalismy w prawo w stronę KULU. Pani stala właśnie z lewej strony. My byliśmy na drodze z pierwszeństwem. Przed nami stał samochód, ktory jechal prosto. Gdy przejechał, ona ruszyła równocześnie z nami. I z morda na nas, chociaz nie wiemy o co jej chodziło, bo tylko odwróciła głowę i nie otworzyła nawet okna. Albo nie spojrzała na znaki, albo ich nie zna…

 7. a mówią że terenówki i crosovery są bez lepsze ….wyższy środek ciężkości i się przewracają

Z kraju