690 680 960

Niefortunna zmiana pasa ruchu. Starszy mężczyzna uderzył w trolejbus (zdjęcia)

W sobotę rano na jednym ze skrzyżowań w Lublinie doszło do zderzenia pojazdu osobowego z trolejbusem. Sprawca zdarzenia, starszy mężczyzna, doprowadził do kolizji podczas zmiany pasa ruchu.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 9 na skrzyżowaniu ul. Zana z ul. Filaretów w Lublinie. Jak nam przekazano, zderzyły się tam dwa pojazdy – trolejbus komunikacji miejskiej oraz aut osobowe marki Fiat.

Do kolizji doszło w trakcie nieprawidłowo wykonywanego manewru zmiany pasa ruchu przez kierowcę fiata. W wyniku zderzenia na szczęście nikt nie ucierpiał, nie było też utrudnień w ruchu.

Starszy mężczyzna przyznał się do doprowadzenia do zderzenia z pojazdem komunikacji miejskiej. Na miejscu nie interweniowała policja. Kolizje obsłużył Nadzór Ruchu MPK.

(fot. lublin112.pl)

6 komentarzy

 1. Oj dziadzia… dziadzia

 2. No i dobrze że tylko skończy się na interwencji nadzoru ruchu . Dziadzio nie dostanie punktów karnych , a 1500 zł oszczędzi na leki .

 3. Specjalistom jestem

  A swoją drogą ktoś kiedyś poprawi oznakowanie na tym rondzie aby było spójne pionowe z poziomym?

 4. Kolejny ślepy, policje trzeba było wezwać daleko nie mieli, dziadka by szybko nauczyli nie wsiadać więcej za kierownice, jakby mu papiery zabrali i na badania wysłali.

 5. oczywiście winny kierowca trolejbusu gdyby nie on do tego zdarzenia by nie doszło patologia w tym mpk jak oni psychologa przechodzą….

Kursy walut

 • USD 4.3258zł 0.01%
 • GBP 5.3609zł 0.19%
 • EUR 4.716zł 0.18%
 • CHF 4.7054zł 0.2%

Polub nas