Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Chciała wynająć w górach domek na Sylwestra, straciła pieniądze. Pod tym adresem znajduje się rondo

Mieszkanka gminy Firlej została oszukana podczas rezerwacji przez Internet domku na imprezę sylwestrową. Kobieta straciła 900 złotych, a kontakt z ogłoszeniodawcą urwał się.

36-letnia mieszkanka gminy Firlej w powiecie lubartowskim chciała zarezerwować domek dla siebie i znajomych w Zakopanem na imprezę sylwestrową. Ogłoszenie z ofertą rezerwacji domku znalazła na jednej ze znanych stron ogłoszeniowych.

Kobieta skontaktowała się z osobą, która miała zajmować się wynajmem domków. Mężczyzna przekazał, że aktualnie ma pełną rezerwację na domki, jednak za jakiś czas oddzwonił, z informacją, że znalazł dla niej wolny domek.

Oszust oświadczył, że jest wielu chętnych na wynajem i domagał się wpłaty zaliczki w wysokości 900 złotych, dla potwierdzenia rezerwacji – co też kobieta uczyniła. Wysłała przelewem kwotę 900 złotych. Od wysłania pieniędzy kontakt z ogłoszeniodawcą się urwał.

Kobieta sprawdziła wspomniany przez oszusta adres na mapach Google. Okazało się, że w tym miejscu znajduje się rondo. W pobliżu również nie było żadnych domków. Sprawą zajmują się policjanci.

(fot. lublin112.pl)

9 komentarzy

 1. To rondo ma adres?

  • Każde rondo ma

  • Szampańska zabawa w Zakopanem do rana! kobitka można powiedzieć,że będzie się bawiła na okrągło! 01.01.2023 zbiegnie z Zakopiańskiego ronda i uda się w kierunku smutnej i ponurej Lubelszczyzny.

 2. i bardzo dobrze jakas naiwna,nie ma to jak we wrzesniu myslec co sie bedzie robilo w sylwestra hahaah

  • Gieszeft trzymający władze

   Miras, nabrać się każdy może. Ale nie dziwi Cie to że wpłaciła hajs realne na konto w banku a właściciel rachunku to człowiek widmo? Służby bezradne … Ktoś stworzył taki system i jakoś nikt nie jest zainteresowany żeby to zmienić.

 3. A w remizie spędzić sylwestra to bee ? Rondo to i w Lubartowie mają .

 4. Kobieta małej wiary,Za dwa miesiące może na rondzie stanąc dom 70 mkw z płaskim dachem i widokiem na Tatry i Scenę z Zenkiem

 5. Durniów mi nie jest żal nigdy.Amen.

 6. Pewnie sprzedający miał na imię Sławomir i obiecał jej,że będzie miłość i polewanie szampanem?