Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Niebawem rozpoczynają się wakacje. Komunikacja miejska będzie kursowała znacznie rzadziej niż obecnie

Nawet co godzinę będą kursowały niektóre autobusy i trolejbusy lubelskiej komunikacji miejskiej. Od soboty wchodzi w życie bowiem tzw. wakacyjny rozkład jazdy.

18 komentarzy

 1. Nie twórz korków – przesiądź się na komunikację miejską… Ale nie w wakacje. Okazuje się że komunikacji „opłaca” się kursować w miarę często ale tylko w roku szkolnym, kiedy to wozi ZA DARMO uczniów. W wakacje natomiast już się nie opłaca jeździć za często, bo wożą w zdecydowanej większości tylko tych pasażerów, którzy płacą za bilet.

  Ale mniejsza liczba autobusów ma tez jakąś zaletę – przez chwilę a ulicach będzie trochę mniej zgorzkniałych przez kiepskie zarobki w MPK buców.

  • ;ebn:; s:ę w pusty łeb

   • Haha, uderz w stół a nożyce się odezwą… albo buc władca dróg z MPK. Sam się ;ebn:; to może ci się trochę poprawi.

  • Ale ty mądry jesteś .Wow Wow.

  • Wieśniak z Cebulowego Grodu

   Może i buców bo ile razy dziennie można słyszeć pytania: co to za linią?, A gdzie on jedzie? A następny kiedy będzie?, Czy on jedzie do Świdnika? A można kupić bilet? Jak by ludzie korzystający z komunikacji miejskiej nie potrafili czytać o_O.

   • To sie przekwalifikuj na kierowce karawanu, wtedy „pasażerowie” nie beda ci glowy zawracać.

 2. Trzeba zrobić dopiski jak w PKSie – kursuje w piątki i soboty w zależności od dobrej pogody czy kursuje od poniedziałku do piątku. Kpina nie komunikacja miejska.

Dodaj komentarz