Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Nie żyje obywatel Ukrainy, który leżał przy ciężarówce. „Mężczyzna mógł wcześniej spożywać alkohol”

W pobliżu ciężarówki zaparkowanej na terenie Chełma zostały ujawnione zwłoki 54-letniego obywatela Ukrainy. Wstępnie mundurowi wykluczyli udział osób trzecich w śmierci mężczyzny. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mógł on wcześniej spożywać alkohol.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 18.00 na parkingu przy ul. Hutniczej w Chełmie. Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie otrzymali informacje, że przy pojeździe ciężarowym marki MAN leży nieprzytomny mężczyzna. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego. Niestety stwierdzono zgon mężczyzny.

– Jak się okazało był to 54-letni obywatel Ukrainy. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Z ustaleń wynika, że przed znalezieniem zwłok, mężczyzna mógł spożywać alkohol. W kabinie pojazdu znaleziono otwartą butelkę z alkoholem – informuje młodszy aspirant Małgorzata Skowrońska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Powiadomiony został Generalny Konsulat Ukrainy. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności śmieci 54-latka.

27 komentarzy

 1. to on nie wiedział że plusów naszych nie da się przepić nie jedna i jeden próbowali

 2. Po lutym 2022 roku lawinowo wzrosła zachorowalność na kiłę i HIV oraz wzrosła przestępczość. Ciekawe skąd się to wzięło?

  • Jak to skąd? Ruskie trolle, takie jak ty, rozprzestrzeniają takie brednie.

   • Ff ,to nie są brednie ! Sam sanepid informował i ostrzegał ,że multum ich jest chorych na AIDS . W tej chwili to ty siejesz nieprawdę. Tak się nie robi.

    • Nasze prostytuty z mieszkaniówek roznoszą po bogobojnych mężach i ojcach, a ci fundują mikroby rodzinom. To rozprzestrzenia się lawinowo. Jedna pracownica seksualna dziennie ma kilku klientów. Każdy z nich mający partnerkę ma możliwość przekazać jej chorobę, bo klienci nie powstrzymują się od współżycia ze swoją kucharkosprzataczką i matką jego dzieciom.

     • A potem te cnotliwe żony dają na lewo i na prawo i roznoszą dalej. Jak chłop od jednej złapie to jego baba na kolejnych pięciu rozniesie.

   • No tak, powiedz słowo o Ukraińcach bez pochwały i etuzjazmu, a już jesteś kremlowskim trollem? Lecz się, człowieku.

   • Wp{**]aj do tego raju za Bug do tego banderstanu.

  • Ale spadła zachorowalność na covid – cud 😉

  • Oczywiście, takie dane juz rok temu podawano.

  • Dziwnie zbiegło to się z turystami co kupowali wizy na straganie od wawrzykowych ludzików z piss za pośrednictwem… kapskich firm po 3 000 USD za sztukę.

 3. Dziadunio z Willolowa

  I tak będą winni Polacy…

  • No bo tak, kto chłopa nie puścił do domu ? Sam bym się napił z żalu, tym bardziej wiedząc że czekanie potrwa, i nie mając zapasów na taką ekstremalną sytuację. Bo nie mieli dotychczas problemów z powrotem, więc w planie miał już dawno dotrzeć do swoich stron. Zimno w nocy a rozgrzać się jakoś trzeba, paliwo musiał oszczędzać.

 4. Bo pić to trza umić.

 5. No właśnie widziałem na Ukkkrainie też już o tym napisali ,tylko tak inaczej? Że nie mógł przekroczyć Ukrainy biedulek ,a o wódzie ani słowa.

 6. Poległ na polu chwały za wolność naszą i waszą.

 7. A przecież mógł także nie spożywać i żyć dalej.

 8. Zygmuncie. Na przykład nastolatkowie wchodzący w dorosłość a nie mający swojej partnerki- (tzw. dziewczyny) też bardzo chcą seksu, a nie umieją się zabezpieczać bo PiS zakazuje seksualizacji młodzieży, i stają się łatwymi ofiarami zainfekowanych pań z portali towarzyskich. Ale jak temat hiv/kiły skojarzył ci się ze zgonem kierowcy ? To nie zabija od razu, najpierw ma się zaburzenia psychiczne- od kiły, a hiv to spadek odpornosci a więc różne choroby się kumulują i dopiero wtedy kaput!

 9. Przez gumę nie ma szans nic złapać, a która panna publiczna da teraz bez gumy? To raczej te „przelotne” znajomości z klubów czy aplikacji randkowych robią te statystyki.

 10. Pan Sołtys z Lublina

  Nie żyje obywatel Ukrainy, który leżał przy ciężarówce. „Mężczyzna mógł wcześniej spożywać alkohol”.
  Dodajmy: polski dobry alkohol go ustabilizował.

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112