Piątek, 19 lipca 202419/07/2024
690 680 960
690 680 960

Toyota uderzyła w słup w Lublinie. Dwie osoby w szpitalu, ulica zablokowana (zdjęcia, wideo)

W niedzielę rano na jednej z ulic na terenie Felina doszło do groźnego wypadku. Pojazd osobowy uderzył w słup, dwie osoby trafiły do szpitala. W rejonie wypadku występują utrudnienia z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 10.00 na ul. Doświadczalnej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Jagiełły samochód osobowy uderzył w słup. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący toyotą mężczyzna poruszał się ul. Doświadczalną od strony al. Witosa. Na prostym odcinku drogi z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, po czym auto uderzyło w słup trakcji trolejbusowej. W wypadku poszkodowane zostały dwie osoby, kierowcę i pasażera przetransportowano do szpitala.

Na miejscu pracują funkcjonariusze drogówki, którzy ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu, ul. Doświadczalna w stronę ul. Franczaka Lalka jest całkowicie zablokowana. Objazd wyznaczono przez osiedle.

(fot. lublin112.pl\nadesłane Magdalena i Klaudia)

26 komentarzy

 1. Wiem jak to było:
  „dzbanie słup!”
  „cooo???”
  „dup!”

  • Odi Profanum Vulgus

   Po uszkodzeniach widać, że przepisowa 50-tka była jak w mordę strzelił.

  • Odi Profanum Vulgus

   On po prostu stwierdził, że nie ma sensu przestrzegać nieżyciowych przepisów i ograniczeń prędkości oraz że sam wie, jaka prędkość jest na tym odcinku optymalna i bezpieczna.

 2. Tak sobie patrzę na te komentarze. Rety, kto was płodził i po co?

 3. Na trzeźwo tak się nie uda. Najpierw trzeba wypić

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport