Nie żyje 16 osób z infekcją COVID-19. Wśród ofiar 31-latek bez chorób współistniejących

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Lublinie poinformowała o 16 kolejnych zgonach osób zakażonych koronawirusem. Wśród zmarłych jest 31-latek, który nie miał chorób współistniejących.

Jak informuje Katarzyna Wnuk rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lublinie, na terenie województwa lubelskiego zmarło 16 osób z infekcją COVID-19:

1. M-70- pochodził z powiatu janowskiego – miał choroby współistniejące;
2. M-78- pochodził z Białej Podlaskiej – brak chorób współistniejących;
3. K-42- pochodziła z powiatu bialskiego – miała choroby współistniejące;
4. M-55- pochodził z powiatu bialskiego – miał choroby współistniejące;
5. M-68- pochodził z powiatu bialskiego – miał choroby współistniejące;
6. K-92- pochodziła z powiatu bialskiego – miała choroby współistniejące;
7. K-72- pochodziła z powiatu bialskiego – brak chorób współistniejących;
8. M-61- pochodził z Białej Podlaskiej – miał choroby współistniejące;
9. M-31- pochodził z powiatu bialskiego – brak chorób współistniejących;
10. M-64- pochodził z Białej Podlaskiej – miał choroby współistniejące;
11. M-74- pochodził z powiatu puławskiego – miał choroby współistniejące;
12. K-75- pochodziła z powiatu puławskiego – miała choroby współistniejące;
13. K-80- pochodziła z powiatu biłgorajskiego – miała choroby współistniejące;
14. K-79- pochodziła z powiatu biłgorajskiego – miała choroby współistniejące;
15. K-80- pochodziła z powiatu biłgorajskiego – miała choroby współistniejące;
16. M-67- pochodziła z powiatu lubartowskiego – miała choroby współistniejące.

(fot. pixabay.com)

Zobacz również

34 komentarze

 1. Żenujące są komentarze negujące każdą śmierć. Żenujące są komentarze negujące chorobę. Żenujące są uwagi tego typu, ponieważ szanowny komentujący, mógłby się zapoznać, z pojęciem tajemnicy lekarskiej obejmującej dane o pacjencie. Żenujące jest doszukiwanie się w każdym zmarłym czegoś innego, niż infekcja COVID-19. Szanowny komentujący nawet nie uwierzyłby, jakby dotknął osobę nieżyjącą, bo po prostu żyje tym, że coś nie istnieje. Żenujące jest także to, że pomimo tylu zgonów dookoła osób chorych na COVID-19, zdrowych osób, nadal są podejrzenia o spisek, kłamstwo i oszustwo. Chce Pan rzetelnie komentować, to zalecamy rzetelność w wiedzy w danym temacie, a nie rzucanie oskarżeń i posądzania o brak rzetelności. Mamy spotykać się rodzinami osób zmarłych i udowadniać Panu, żeby Pan uwierzył? Nie mamy takiej potrzeby, jeżeli Pan zaprzecza to Pana sprawa, nie musimy nic Panu udowadniać. Już dużo osób zmarło wśród naszych znajomych, a także wśród rodzin naszych Czytelników, a Pana zachowanie jest niegodziwe i nieetyczne. Jeżeli nie podobają się Panu treści, można je pominąć i nie czytać.

  • Liczę również na rzetelne z waszej strony sprawozdanie ze szczepień i po szczepieniach w szczególności z waszego własnego doświadczenia. Ciekawy jestem czy służba zdrowia z chęcią podda się szczepieniom. Droga redakcjo jesteśmy już na takim etapie, że nie ma potrzeby tworzyć teorii spiskowych bo tyle ludzi co się otarło o służbę zdrowia jest wystarczająca żeby wyciągnąć odpowiednie wnioski. Kovid istnieje i nie zniknie, mam tego świadomość, ale droga redakcjo do czego Wy dążycie strasząc społeczeństwo jedyną słuszną chorobą? Po co te liczby? Czemu akurat kovida się przyczepiliscie? Mysleliscie o zmianie nazwy na covid112? Chcecie mi pokazać zmarłych na kovid? Lepiej zdejmijcie klapki z oczu i zauważcie ile osób zmarło z powodu paraliżu służby zdrowia. Z powodu tej paniki. Droga redakcjo ja czerpię wiedzę, słuchając wypowiedzi profesorów, śledząc konferencje who, słuchając ludzi którzy z różnych przyczyn starali się trafić do szpitali (niektórym się udało). Słucham młodych rodziców którzy z różnych przyczyn i o różnych porach dnia i nocy potrzebowali pomocy pediatry, o którą naprawdę ciężko. A Wy? Skąd macie wiedzę? Podajcie rzetelne Wasze źródło. Czasy się zmieniły, teorie spiskowe nie mają już racji bytu. Ale prof. Gut wytłumaczył po co ten strach i komu jest potrzebny i to jest właśnie nieetyczne i niegodziwe. I jeszcze jedno, ja nikogo nie oskarżam o spisek i brak rzetelności. Tym bardziej nie napisałem, że oskarżam o coś redakcję tego portalu. Ps. co sądzicie o przysłowiu, że tylko winny się tłumaczy?

  • Żenujące, żenujące … Pewnie, że żenujące, jak się nad tym nie panuje i goowniażeria i dyletanci robią co chcą, bo się nudzi i leczy swoje kompleksy.

   Zamiast się użalać, to zróbcie wreszcie porządne forum dyskusyjne z autoryzacją, a nie jakąś popierdółkę dobrą na zajęcia informatyczne. Ten portal to po tylu latach powinien już dawno wdrożyć tego typu rozwiązanie.

   Chcecie mieć rzetelne komentarze, to zlikwidujcie anonimowość. Prosta i szybka sprawa. Raz dwa zrobi się porządek i to samoistnie. Zaimplementowanie autoryzacji poprzez FB to nie jest już skomplikowana funkcjonalność dla WordPress’a. Szybkie rozwiązanie do przykrócenia pajacowania i cwaniakowania. I przy okazji blokowanie takich delikwentów będzie dużo skuteczniejsze I skończy się też podszywanie pod kogoś. Tyle, i aż tyle!

   Dopóty będą takie komentarze, dopóki będzie na to przyzwolenie i żadne tego typu uwagi takich delikwentów nie rusza.

   • Powiedział to ten co zmienia co chwilę nick. Ostatnio byłeś „miałem nie pisać…” wcześniej też jakoś inaczej. Przedstaw się mądralo skoro o to walczysz. No właśnie, o co Ty walczysz? Niby masz 50lat na karku i co? I pusto w trociniaku ale demencja robi z Ciebie w Twoim mniemaniu zacnego inteligenta. Pokaż swoje komentarze komuś z rodziny, może uda Ci się pomóc sfrustrowany starcze. Zgodzę się tylko z tym, że takich jak Ty powinno się blokować. Wszystko co napisałeś można obrócić przeciwko Tobie. Wiesz o tym? Ps. Skoro nie pasuje Ci to w jaki sposób redakcja moderuje komentarze to po co je czytasz? Nie podoba Ci się strona to won. Krótko…

  • żenujące jest:
   1) podawanie się za redakcję
   2) redakcja mieszająca się w komentarze, szczególnie płacz że się propaganda nie udaje
   3) redakcja udająca zwykłych użytkowników, bo takie bzdury widać ciągle pod artykułami o kovidzie

 2. Super odpowiedź redakcji

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8208zł -0.41%
  • GBP 5.2393zł -0.5%
  • EUR 4.5414zł -0.37%
  • CHF 4.1265zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja