Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

W Lublinie od dzisiaj, w Puławach i Kraśniku za kilka dni. WORD wznawia zapisy na egzaminy

Kandydaci na kierowców mogą już zapisywać się na egzaminy. Dotyczy to na razie tylko ośrodka w Lublinie. Decyzje, co do Kraśnika i Puław, zostaną podjęte w najbliższych dniach.

Od dzisiaj Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie wznowił zapisy dla kandydatów na kierowców. Na egzaminy zapisywać się można telefonicznie lub też za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wiadomo już, że pierwszeństwo w wyznaczaniu terminu, będą miały osoby, których egzamin się nie odbył z winy ośrodka.

Wznowienie zapisów dotyczy jednak tylko ośrodka przy ul. Hutniczej w Lublinie. W oddziałach terenowych w Puławach i Kraśniku w dalszym ciągu nie można zapisywać się na egzaminy. Jednak jest nadzieja, że za kilka dni również w tych miastach kursanci będą już mogli mieć wyznaczane terminy egzaminów. Odpowiednie decyzje będą podejmowane najwcześniej w środę lub w czwartek.

Zapisy na egzaminy teoretyczne i praktyczne zostały wstrzymane tydzień temu. Jak nas poinformowano, przyczyną była znaczna absencja pracowników. Znaczna ich część, łącznie z dyrekcją ośrodka, przeszło na zwolnienia lekarskie związane z zachorowaniami na COVID-19. Z tego samego powodu odwoływane były też niektóre egzaminy.

(fot. lublin112.pl)

2 komentarze

  1. Dodzwonić się nie można cały czas linia jest zajęta a jak się uda to nikt nie odbiera.

Z kraju