Sobota, 13 lipca 202413/07/2024
690 680 960
690 680 960

Nie zatrzymała się na STOP-ie, jechała pod prąd. Kierująca BMW była pijana (foto)

Widząc, co kierująca BMW wyprawia na drodze podejrzewali, iż może być ona pijana. Jak się okazało, mieli rację. Na szczęście kobieta nie wyrządziła nikomu krzywdy.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek późnym wieczorem w miejscowości Skawinek koło Bychawy. Przed godziną 23.00 świadkowie dostrzegli jadące ze sporą prędkością BMW, którego kierująca nie zwracała uwagi na przepisy.

Na skrzyżowaniu zignorowała znak STOP w wyniku czego o mało nie doprowadziła do wypadku. Następnie poruszała się pod prąd. O wszystkim zaalarmowano policję.

Kobieta została niebawem zatrzymana. Jak się okazało 37-letnia mieszkanka Lublina była pijana. Miała 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz czeka ją odpowiedzialność karna. Grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

18 komentarzy

  1. Dziewczyna Frania ,przynajmniej prawko miała a teraz razem tandemem będą posuwać

  2. Co za patologia? A ta kobieta miała w ogóle prawo jazdy? 2 promile i do samochodu wsiadła. Cud, że ta patologia nikogo nie zabiła.

  3. A kto Aśce dał prawo jazdy, skoro choruje na padaczkę. 2 promile i za kółko wsiadła ameba. Prawie 40 lat baba, a mózg jak wydmuszka. Zresztą fantazję tej pani zna cały Lublin .Dobrze, że nikogo nie zabiła.

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport