Niedziela, 26 maja 202426/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wyjechała do Niemiec, ślad po niej zaginął. Trwają poszukiwania 25-letniej kobiety (zdjęcia) AKTUALIZACJA

Pojechała do Berlina w odwiedziny. W niedzielę wyszła z domu i już nie wróciła. Ustalono, że trafiła do szpitala, skąd niebawem zniknęła. Obecnie nikt nie wie, gdzie przebywa kobieta.

Trwają poszukiwania 25-letniej mieszkanki miejscowości Świdniki w gminie Miączyn w powiecie zamojskim. W ostatnich dniach kobieta wyjechała do Niemiec, w odwiedziny do kuzynki. W minioną niedzielę, 13 sierpnia, wyszła z miejsca zamieszkania w Berlinie i ślad po niej zaginął.

O wszystkim zaalarmowana została policja. Funkcjonariusze z Berlina ustalili, iż w nocy z niedzieli na poniedziałek kobieta trafiła do szpitala. Wyjaśniała lekarzom, że „ktoś wyrządził jej krzywdę”. Niebawem jednak zniknęła z placówki. Od tamtej pory nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną ani przyjaciółmi, a jej losy są nieznane.

Jak wskazują najbliżsi, kobieta powinna przyjmować regularnie leki, których przy sobie nie posiada. To może radykalnie pogorszyć jej stan zdrowia emocjonalnego. Nie ma też telefonu ani dokumentów. Obecnie nie wiadomo, czy w dalszym ciągu przebywa ona w Niemczech, czy też wróciła do Polski.

Zaginiona ma około 170 cm wzrostu, włosy w kolorze ciemny blond, nosi krótką fryzurę, ma zielone oczy i jest krępej budowy ciała.
Posiada liczne tatuaże na całym ciele. Nie wiadomo w co była ubrana, jednak preferuje stroje sportowe.

Ktokolwiek widział kobietę lub wie cokolwiek o jej losach proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji lub pod numerem alarmowym 112.

AKTUALIZACJA 19.08, g. 10.40

Kobieta została odnaleziona, wraca już do kraju. Dziękujemy za pomoc.

15 komentarzy

 1. Jak widać po dziesiątych artykułach – można zaginąć lokalnie wychodząc z domu przykładowo po zakupy a ta specjalnie musiała jechać za granicę i to jeszcze to Berlina.
  Przecież to zaginięcie przyklepią Angeli i Tuskowi.

  • Raczej lekarzom i inżynierom z Południa, których ta dwójka chce tu masowo sprowadzać.

   • Jak na razie to kaczor z pisowcami zrobił z Lublina murzyńską wioskę. A co roku pisiory chcą sprowadzać po 400 tys śniadych książąt!!

    • Zdzisław w Lublinie rządzi PO. To Po was zaoruje. Nie płacz.

     • Przecież za wydawanie wiz i politykę imigracyjną odpowiada władza centralna czyli PiS. Co widać po tym ilu ściągają murzynow i innych hindusów. W tym roku 200 tys, a w przyszłym już 400 tys ubogaci nas kulturowo. Pisiory robią nam multi multi w ekspresowym tempie!

      • Nie chcecie sami robić dzieci, chociaż wam za to płacą. U,krainców rozchwytują kraje typu Kanada. No to co zostaje dla nas? Jedzenie się samo nie przywiezie…

       • A ile ty masz dzieci i twój idol kaczor? Bierzemy przykład z ojca narodu Kaczyńskiego. Śmieszne, że o dzieciach najwięcej gadają stare dziady i księża.

  • Ale co za pisu wyjechła za granice do pracy ? Przecież od 2016 to wstaliście z kolan i dzieci obiad zjadły prawda ?

 2. Reasumując wiecie coś o zaginionej? to jest temat artykułu, a nie przepychanki PIS PO

  • Odezwała się „przywieziona do miasta na taczce” 🙂
   Znalazłaś już na mapie swoją „Bramę Trynitarską” czy może nadal masz zamiar pouczać innych? 🙂

   • Rozpocznij darmowy test IQ. Sięgnij do słownika ortograficznego.
    Zadania do wykonania na sobotę.

    • Ktoś jest wystarczająco inteligentny aby wytknąć twoją głupotę. Jeśli nie potrafisz tego zrozumieć – to już twój problem.

Dodaj komentarz