Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Pożar samochodu na trasie Lublin – Lubartów. Na miejscu pracują strażacy

W piątek po południu na drodze krajowej nr 19 doszło do pożaru pojazdu osobowego. Występują spore utrudnienia w ruchu, na miejscu pracują strażacy.

Do pożaru doszło w piątek po godzinie 18.30 na drodze krajowej nr 19 na ul. Lubelskiej w Niemcach, na trasie Lublin – Lubartów. Straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze pojazdu osobowego.

Obecnie na miejscu działania prowadzą strażacy, trwa dogaszanie auta. Występują duże utrudnienia w ruchu na pasach w kierunku Lubartowa. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych.

Należy liczyć się z tym, że utrudnienia z przejazdem mogą potrać do godziny 20.00.

8 komentarzy

  1. chyba nie nasze blachy,albo obcokrajowiec albo dopiero, kupiony

  2. Nie wytrzymał stania w korku

  3. Stojąc w korku przy takim upale wyłącza się klimę, a otwiera się okna. Silnik nie jest w stanie się schłodzić w takich warunkach. Wystarczy racjonalnie myśleć!

    • Raczej tak robiło się w polonezie. Teraz współczesny to samochód ma być sprawny. Czysta chłodnica, dostatek chłodziwa niepozaginane przewody. Nie ważne czy benzyna czy ropniak.

  4. Prawaki – już myślą, że kolejny elektryk… a to znów zwykła „franca w dizlu”.

    • Co nie zmienia faktu, że elektryki palą się statystycznie równie często jak spalinowe ale za to jak efektownie.

  5. To pewnie samochòd jakiegoś mieszkańca gminy Firlej, ktòry spalił się ze wstydu po decyzji premiera dotyczącego powołania na stanowisko komisarza tejże gminy Pana S. PIS.

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport