690 680 960

Nie wyhamował za autobusem, doszło do zderzenia. Duże utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

W poniedziałek rano na ul. Dolnej 3 Maja doszło do zderzenia pojazdu osobowego z autobusem. W rejonie kolizji występują duże utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 8 na ul. Dolnej 3 Maja w Lublinie. Służby ratunkowe przyjęły zgłoszenie o zderzeniu auta osobowego z pojazdem komunikacji miejskiej. Na miejscu interweniowała straż pożarna oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca pojazdu marki Honda, jadąc od strony centrum nie wyhamował za autobusem i uderzył w tył tego pojazdu. Na szczęście w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał.

Obecnie występują duże utrudnienia z przejazdem w rejonie kolizji, strażacy kierują ruchem. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zderzenia obu pojazdów.

(fot. lublin112.pl)

10 komentarzy

 1. Kierowca BMW przesiad się dla niepoznaki w Hondę by się nie wstydzić przed znajomymi. Niestety stan umysłu został.

 2. no żeby się autobus szybciej zatrzymał niż osobówka…

 3. Nie wyhamował za autobusem… a nie wiadomo ile razy, mówię, piszę, apeluję i tłumacze jak przysłowiowy sołtys krowie na miedzy… bez mała rzucam perły przed wieprze !!!
  Ale się przemogę i jeszcze raz:
  Przede wszystkim wysilcie swoje twarde dyski i myślcie o tym co robicie za kierownicą, obserwujcie co się dzieje przed maska, a nie wyrapiajcie gał w lusterka ( jak Wam każe robić, pewna głupia naklejka), no i (na Boga) większe odstępy od zderzaka poprzedzającego pojazdu, (dowolnej marki, żeby nie było), zwłaszcza jak coś tam z góry pada.

 4. Skutek nowych (i każdych innych) przepisów, w myśl w których, gdy na naszej drodze zachodzą zdarzenia umożliwiające dalszą jazdę, należy zatrzymać pojazd.
  I o ile: korek, czerwone światło, awaria innego pojazdu, przejazd pociągu, przechodzący jeż itp. zdarzenia to dość zwyczajne zdarzenia w ruchu drogowym, to już pojazd zatrzymujący się przed PdP, to już (zdaniem forum) powodowanie zagrożenia.

  • akurat w tej ustawie jest bubel i wszyscy wiemy jaki. przepis o przepuszczaniu pieszych powinien zawierać 2 dodatkowe elementy – pieszy jest zobowiązany dać znak kierowcy, np uniesieniem dłoni, a wejść na przejście może, gdy się auta na pasach zatrzymają.
   pieszy nadal ma pierwszeństwo i nie ma możliwości, by został potrącony.

   • @kropku, ta ustawa od dawna obowiązuje w wielu państwach UE, a Ty masz ból pupki. Dzięki tej ustawie spadły statystyki potrąceń pieszych, a wielu japę darło że trup będzie ścielił się pokotem.

    • a nie, jak w ue działa taki przepis, to wszystko w porządku…
     zauważ jak inna jest mentalność kierowców w Polsce, a jaka przykładowo w Holandii.
     ktoś wskaże błąd w myśleniu, da przykład jak to poprawić i już masz ból pupki, bo sam jesteś bezmyślny i bierzesz wszystko do siebie. najzwyklejszy z ciebie dekiel.

     • @kropek deklem to ty jesteś. Ubliżać to możesz swojej mamusi. Nawet nie mam do takich ludzi krzty szacunku, dla tego z małej.

  • Przed przejściami dla pieszych najczęściej zatrzymują się kierowcy, natomiast w ich tylne zderzaki(też najczęściej), wjeżdżają posiadacze praw jazdy, których nie należy mylić z kierowcami.

Kursy walut

 • USD 4.3742zł 1.7%
 • GBP 5.3417zł 0.85%
 • EUR 4.6911zł 0.2%
 • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas