Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

Nie tylko centrum lecz również obrzeża miasta. Lublin z lotu ptaka jak zawsze zachwyca (wideo)

W najnowszym nagraniu Lublina z lotu ptaka obejrzeć można nie tylko centrum, lecz również m.in. Majdanek, Zalew Zemborzycki i górki czechowskie. Jest nawet mecz żużlowy.

W sieci można znaleźć wiele nagrań Lublina wykonanych z lotu ptaka. Większość skupia się jednak głównie na centrum czy też Starym Mieście. Tymczasem pozostałe dzielnice również potrafią zachwycać z tej perspektywy.

Na najnowszym nagraniu, jakie otrzymaliśmy od WidePointCinema obejrzeć można m.in. Majdanek, Zalew Zemborzycki, górki czechowskie, a nawet mecz żużlowy na stadionie przy Al. Zygmuntowskich.

Materiał powstał obecnie, jednak nagrania wykorzystane do jego stworzenia wykonywane były głównie latem. Zapraszamy do oglądania.

(wideo – WidePointCinema)

10 komentarzy

 1. Ale napiszczie jakiego ptaka czy to wrony kawki czy jaki

 2. Gondol Jerzy z Nadwisły

  Wielce interesujący filmik. Kiedy jeszcze mieszkałem w Polsce nie było możliwości takiego filmowania, wszystko było tajne, na wielu budynkach np. Dworca PKP, czy na płocie okalającym Zajezdnię MPK na Helenowie, były tabliczki z napisem: ZAKAZ FOTOGRAFOWANIA.
  Ściągnąłem sobie ten film ku pamięci. Dziękuję autorom.

 3. Przepiękne ujęcia, widzę to miasto codziennie ale z tej perspektywy wygląda inaczej, super się to ogląda, dziękuję ❤️

 4. Szkoda że nie pokazują pięknych dziurawych ulic

 5. Prawie 50 lat temu urodziłem się w Lublinie i cięgle mam kontakt z moim miastem ale ten film mi pokazał, że jeszcze nie wszystko wiem i trzeba odkrywać nieustannie. Dzięki za inspiracje do nowych wrażeń we własnym gnieździe.

 6. Ujęcia z lotu ptaka zawsze są fajne – nie widać brudu, psich kup i śmieci na chodnikach, dziur w asfalcie, zniszczonych nieruchomości.
  Najfajniej ogląda się to lecąc paralotnią – można godzinami podziwiać Ziemię z góry!

 7. 7:30 co to za staw? Gdzie to?

Z kraju

Polityka i społeczeństwo