Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Nie powinien siadać za kierownicą. Wjechał land roverem w zaparkowane BMW

Ma wieloletni zakaz kierowania pojazdami, jednak nie robi to na nim wielkiego wrażenia. Mając 2,5 promila wjechał land roverem w zaparkowane BMW.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę na jednej ze stacji paliw w Chełmie. Policjanci otrzymali zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów.

Na miejscu okazało się, że 60-letni mężczyzna kierując land roverem uderzył w tył zaparkowanego na stacji BMW. W chwili zdarzenia w pojeździe tym znajdowała się 19-letnia mieszkanka Lublina.

Mundurowi przebadali na trzeźwość 60-latka, mężczyzna miał w organizmie 2,5 promila alkoholu. Co więcej, posiada on też pięcioletni zakaz prowadzenia pojazdów. Wkrótce za swoje nieodpowiedzialne zachowanie 60-latek poniesie konsekwencje karne.

Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 2, zaś do 5 lat więzienia grozi za niestosowanie się do orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

7 komentarzy

 1. Grozi do 5 lat . Ale od ilu to nie ma rygoru wykonawczego . I właśnie dla takich siniaków z pozycją i kasą jest zostawiona taka furtka , by jeszcze raz dać tylko następny zakaz na następne lata , a siny ryj mając układy nadal będzie rozbijał się nowym autem .

 2. Aaron Fleischman

  Dać mu następny zakaz. Na pewno poskutkuje.

 3. Należy go izolować bo jest niebezpieczny.

 4. Ale dziadek kase ma, wiec siedziec nie pojdzie. Skonczy sie na zawiasach i kolejnym zakazie, a mogliby dziada posadzic na jakies piec lat, to moze by chlac przestac.

 5. Bimmer w końcu wyrwałeś 19 i pojechałeś do Chełma ?
  Jak kolizja to tylko z BMW. Te auta mają coś w sobie przyciągającego.

 6. Kto wymyslil ten idiotyczny zakaz?

 7. Powinni zabierać samochód na poczet kosztów utrzymania siniaka w więzieniu,czyżby nasze państwo czekało aż kogoś zabije?

Z kraju