Niedziela, 26 maja 202426/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nie działała sygnalizacja, wjechała w autobus i auto dostawcze (zdjęcia)

Zamiast spojrzeć na znaki, pojechała prosto. Na skrzyżowaniu zderzyła się z dwoma pojazdami.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną 14 na al. Solidarności w Lublinie. Na skrzyżowaniu al. Sikorskiego i ul. Ducha zderzyły się trzy pojazdy: samochód osobowy, dostawczy i autobus komunikacji miejskiej. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca kią młoda kobieta jechała al. Solidarności od strony zamku. Wjeżdżając na skrzyżowanie zignorowała znak „STOP”, w wyniku czego doprowadziła do zderzenia z autobusem komunikacji miejskiej oraz autem dostawczym, które poruszały się od strony al. Sikorskiego w kierunku ul. Ducha.

Na szczęście podróżujące pojazdami osoby nie odniosły obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że kierowcy pojazdów byli trzeźwi.

W momencie zdarzenia na skrzyżowaniu nie działała sygnalizacja świetlna. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności kolizji. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

Nie działała sygnalizacja, wjechała w autobus i auto dostawcze (zdjęcia)

Nie działała sygnalizacja, wjechała w autobus i auto dostawcze (zdjęcia)

Nie działała sygnalizacja, wjechała w autobus i auto dostawcze (zdjęcia)

(fot. lublin112.pl i nadesłane Sylwester – dziękujemy!)

15 komentarzy

 1. Teleportacja do kuchni za 3…, 2…, 1…

 2. Rowerowa Święta Krowa. Sezon Roweru Miejskiego się skończył, a niektórym nadal się wydaje, że jadą rowerem i mają zawsze pierwszeństwo. Samochód to nie rower ani pociąg któremu trzeba zawsze ustąpić na przejeździe.

 3. Olgierd Jedlina

  Do garów. Ale tylko wtedy, gdy nikogo nie będzie w kuchni, bo jeszcze komuś zrobi krzywdę.

 4. Ludzie jadący trasą mają mylne przeświadczenie, ze mają pierwszeństwo. A tam jest najzwyklejsze w świecie rondo.

  • Jedna baba nie znaczy że „ludzie”

   • Nie tylko jedna baba. Po prostu „baba” miala stłuczkę a reszcie sie upiekło. Sama widziałam jak autobusy nie mogły z ronda zjechać bo królowie szos cięli na prostej nie patrząc na znaki.

  • Przeświadczenie? Przecież tam k#&w@ są znaki !

 5. kolejna Dziunia miała problem z rozczytaniem znaku STOP może myślała że ją nie obowiązuje, a z drugiej strony myślę że jej szczotka do zamiatania podłogi odpada z powieki i straciła koncentracje nad pojazdem, Pozdrawiam Tempe Dzidy.

  • Tylko głupek ogląda znaki.Miała pojechać prosto?I pojechała,kto bogatemu zabroni?

   • po tym wozie nie wiem czy ta Dziunia jest aż tak bogata, no chyba że nie obwozi się ze swoim bogactwem? jakby miała BMW-io to rozumię.

 6. A co miała do tego niedziałająca w tamtym czasie sygnalizacja świetlna? Jakoś nie rozumiem. Tytuł powinien brzmieć „Nieznająca zasad ruchu drogowego kierująca spowodowała kolizję”.

  • To miała do rzeczy, że wiele osób jest sterowanych zewnętrznie – nikt jej nie powiedział, że ma się zatrzymać, to jedzie.

 7. A czego uczą na tych niby kursach? Tylko kolorków na patyczkach?!?!

 8. Niestety po wyłączeniu świateł na tym skrzyżowaniu, właśnie jadący od strony zamku rzadko kiedy zatrzymują się na tym stopie.