Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nie dotarła rano do szkoły. Trwają poszukiwania zaginionej 16-latki z Lublina AKTUALIZACJA

Policjanci z Lublina poszukują 16-latki z Lublina. Nieletnia dzisiaj rano wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła. Ma wyłączony telefon.

Nastolatka w poniedziałek rano miała udać się do szkoły przy ulicy Lipowej w Lublinie, jednak tam nie dotarła. Ma cały czas wyłączony telefon. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z osobami najbliższymi i nie powróciła do miejsca zamieszkania. Jak wyjaśnia nadkomisarz Kamil Gołębiowski, 16-latka może znajdować się w okolicznościach zagrażających jej zdrowiu lub życiu.

Rysopis: wzrost 170 cm, szczupła budowa ciała, włosy do ramion proste koloru ciemnego, oczy szare. Ubiór: kurta czarna za biodra, jeansy czarne szerokie, buty sportowe z białą podeszwą.

Osoby, które widziały zaginioną lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jej pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu IV Policji w Lublinie – telefon 47 811 87 00 adres: Lublin, ulica Zana 45 lub na numer alarmowym 112.

AKTUALIZACJA 

Nastolatka została odnaleziona na terenie Lublina. Jej życiu nic nie zagraża.

22 komentarze

 1. Może przeniosła się do lepszego liceum? Ale serio, 16-latka od kilku godzina ma wyłączony telefon i z tego powodu angażuje się policję i media?

  • Tak szanowny Panie, bo jak widać w tekście – może znajdować się w okolicznościach zagrażających jej zdrowiu lub życiu

   • Każdy, w każdej chwili, może znaleźć się w okolicznościach zagrażających życiu i zdrowiu. Czy każdy rodzic minutę po wyjściu dziecka z domu powinien podnosić raban? Bo przecież już wtedy nie wie, gdzie jest dziecko, ani z kim – więc automatycznie MOŻE znajdować się w niebezpieczeństwie. Może wszystkie zaczipować jak psy?
    Również jestem zdania, że to nadgorliwość. Po takich akcjach powinno się obciążać rodziców kosztami – to by się gnojki oduczyły wagarować, a rodzice złapaliby lepszy kontakt z pociechami.

    • Widać zero empatii i zrozumienia problemu. Prosimy poczytać o procedurach poszukiwań, zwłaszcza poziomów poszukiwań osób zaginionych. Zarządzenie nr 48 Komendanta Głównego Policji w sprawie prowadzenia przez Policję poszukiwań osób zaginionych z dnia 28.06.2018r.

  • Dziadunio z Willolowa

   Na przykład w łapach jakiegoś jurnego stefana…

 2. Dziewczyna znaleziona czyżby na górkach Czechowskich? Jeśli tak to trzeba aż tyle radiowozów i karetkę angażować do jednej nastolatki?

  • Zagrożone było jej życie, dlatego nie liczyła się liczba osób biorących udział w poszukiwaniach, lecz jej jak najszybsze odnalezienie.

   Pozdrawiamy

  • Tak trzeba angażować. Najpierw poczytaj o porcedurach, potem dyskutuj.

 3. Jak się odnalazła to pewnie teraz klaps w tyłek,żeby nie przyszło jej do głowy znów zaginąć.

 4. imię, nazwisko, zdjęcie? bo inaczej to policja szuka i nie chce niczyjej pomocy

 5. poszaleje to wroci sama

 6. Rodzice powinni płacić za ,,wakacje ”swoich dzieci..!!

 7. pociągnąć do odpowiedzialności finansowej i karnej

 8. coś nie halo z dziewczyną. W maju rusza się w długą a nie w listopadzie więc poszukiwania były zasadne

 9. Niestety nie widzę danych tejże zaginionej osoby. Odnalazła się czyli zabawiła się kosztem dorosłych. A chciałbym wiedzieć na przyszłość jak się nazywa i wygląda żeby kolejny raz się kimś takim nie przejmować.

Dodaj komentarz