Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Nie chciała potrącić sarny, uderzyła w drzewo. Młoda kobieta została ranna

Wieczorem na drodze z Bełżyc do Nałęczowa samochód uderzył w drzewo. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 21 w miejscowości Podole w gminie Bełżyce. Na drodze wojewódzkiej nr 827 Bełżyce – Wojciechów samochód osobowy uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca audi kobieta jechała w kierunku Wojciechowa. W pewnym momencie na jezdnię z pobliskiego pola wybiegła sarna. Kierująca nie chcąc potrącić zwierzęcia, skręciła gwałtownie w prawo, w wyniku czego auto wypadło z drogi, a następnie uderzyło w drzewo.

Poszkodowana 23-latka z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

Nie chciała potrącić sarny, uderzyła w drzewo. Młoda kobieta została ranna

Nie chciała potrącić sarny, uderzyła w drzewo. Młoda kobieta została ranna

 

(fot. lublin112)

9 komentarzy

 1. Jak ci szkoda było przyj*****ć w sarnę to teraz wiesz że nie robi się gwałtownych ruchów kierownicą przy większej szybkości.

  • Jaki ty mondry jesteś. Ciekawe czy jak byś był za kierownicą to też taki cwany byś był?

   • Napewno nie jestem taki oferma jak ty.

    • Możesz mnie nie obrażać. Cwany jesteś w Internecie w rzeczywistości mając taką sytuację na drodze to byś taki mądry nie był. Łatwo mówić trudniej zrobić.

   • Mi nie raz wybiegła sarna przed maskę, nigdy nie próbowałem omijać. Jedynie hamulec naciskałem i to z umiarem. Raz sarnie się nie udało i lekko samochód ucierpiał, w pozostałych przypadkach na szczęście kończyło się na strachu.

    Także jak ktoś jest osioł i myśli że oszuka prawa fizyki to kończy na drzewie. W zderzeniu z sarną na pewno samochód i ludzie w nim nie ucierpią tak jak w zderzeniu z drzewem czy innym pojazdem i tego uczą na kursie.

 2. A co sarna na to?

 3. Pewnie myśliwi dołożą do autka….

 4. Czy to nie Sylwia

Z kraju