690 680 960

Nie chciał się zatrzymać rowerem do kontroli, policjanci ścigali go radiowozem (zdjęcia)

Przedwczoraj na jednej z ulic Lublina policjanci drogówki ścigali radiowozem kierującego jednośladem. Mężczyzna nie chciał łatwo się poddać, ale w pewnym momencie skończył jazdę leżąc obezwładniony na jezdni.

W miniony wtorek policjanci lubelskiej drogówki ścigali na ul. 1 Maja rowerzystę. Mężczyzna nie chciał zatrzymać się do kontroli i w pewnym momencie rozpoczął ucieczkę na jednośladzie.

Z relacji naszego Czytelnika, który był świadkiem całego zdarzenia wynika, że mężczyzna uciekał rowerem ul. 1 Maja w kierunku Placu Bychawskiego, za nim zaś jechali policjanci radiowozem z włączonymi sygnałami świetlnymi i dźwiękowymi.

W pewnym momencie rowerzysta zatrzymał się i chciał zawrócić. Nie udało mu się jednak wsiąść na siodełko i po chwili został zatrzymany przez policjantów. Efektem interwencji było ukaranie go kilkusetzłotowym mandatem. Mężczyzna był trzeźwy.

(fot. nadesłane)

81 komentarzy

 1. Dopóki policja będzie zatrzymywać jak chce i kogo chce to tak będzie. Może w tym czasie ktoś gdzieś popełnił przestępstwo a oni ganiali rowerzystę . Ciekawe jakie podejrzenie skłoniło policjantów do interwencji … czyżby łatwość podniesienia statystyki ?

  • RomeKochaćPiS

   o to chodzi ! ludzie jezdza samochodami po mieście 100kmh, motorkami wyją, a oni łapią dzieciaka co przjechał rowerm po pasach

  • Przecież sam fakt niezatrzymania się do kontroli jest wyraźnym wskazaniem do pościgu za taką osobą…

   • Dokładnie. Bandyta chodnikowy którego przepisy nie obowiązują, jeździ jak chce po chodniku, jeździ po przejściach dla pieszych, drogi rowerowe są niewygodne. Dobrze, że policja się bierze za tych bandytów chodnikowych

 2. uliczny patol przeciągnięty po bruku nic mu nie będzie w USA już by do niego strzelali,

 3. W następnym odcinku – zbrodniarz na wrotkach.

 4. Sprzedam Wapno

  brawurowa akcja ” milicji ” dobrze że jeszcze mu tam pał nie nawsadzali:D…ZOMO Zwłaszcza Oni Mogą Obić:D nie no zatrzymać staruszkę za maskę… młodziaka na rowerze… to działają błyskawicznie:D

 5. So_Many_Braindead

  Wielkie brawa dla „naszych” dzielnym milicjanów….
  Oby tak dalej….

 6. I dobrze. Wreszcie ktoś działa.
  W całym kraju rowerzyści to świętość i bezkarność. Mam mnóstwo filmów jak przejeżdżają na czerwonym. Rowerzyści mogą korzystać z ulic – kompletnie nie znając przepisów.

 7. Nareszcie. Może ktoś się weźmie za tych bandytów na chodnikach. Co by było, gdyby kierowcy tak samo szarżowali po chodnikach autami??

 8. Wyjątkowo bohaterscy policjanci dzielnie spacyfikowali wielce niebezpiecznego rowerzystę jadącego ulicą. Chwała Polskiej Policji!!

 9. ścigać bandytów na rowerach

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na uroczystości upamiętniające poległych i pomordowanych mieszkańców wsi Obrocz
Akcja pomocy zwierzętom Kraśnickiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom TULIMY
Konkurs Etiud Cyrkulacje dostarczy wielu emocji i zachwytów w ten weekend
Weekend ze strachem na wróble na Farmie Dyń
Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce