Nadpalone zwłoki noworodka w piecu. Matka bawiła się na weselu

Makabryczne znalezisko w jednej z miejscowości w powiecie lubartowskim. W jednym z domów, w piecu, znaleziono częściowo spalone zwłoki noworodka. Do sprawy zatrzymane zostały dwie osoby.

W sobotę w godzinach popołudniowych funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie zostali powiadomieni o makabrycznym znalezisku. W jednym z domów w miejscowości Majdan Kozłowiecki odnalezione zostały zwłoki noworodka. Częściowo nadpalone ciało znajdowało się w piecu służącym do ogrzewania pomieszczenia.

Przeprowadzone na miejscu czynności wykazały, że matką dziecka jest mieszkająca w tym domu młoda kobieta. Jej najbliżsi jakiś czas temu zaczęli podejrzewać, że może ona być w ciąży. Nie chciała się jednak do tego przyznać. Przed kilkoma dniami osoby te zauważyły, że jej figura znów wróciła do normy. Podejrzewając, że mogła ona zrobić krzywdę swojemu dziecku, podczas jej nieobecności zaczęli przeszukiwać mieszkanie. W piecu natrafili na makabryczne odkrycie.

Jak ustaliliśmy, funkcjonariusze szybko odnaleźli 21-latkę, a następnie niezwłocznie ją zatrzymali. Kobieta wraz ze swoim partnerem jakby nigdy nic, bawiła się na przyjęciu weselnym.

Oboje zostali przewiezieni do komendy i przekazani do dyspozycji prokuratora. Decyzją śledczych, ciało noworodka zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok. Jej wyniki pozwolą określić, czy dziecko urodziło się żywe, czy też zostało po urodzeniu uśmiercone. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

2018-07-02 12:14:16
(fot. pixabay.com)

Zobacz również

64 komentarze

 1. Oni wszyscy wiedzieli ze ona jest w ciązy na porfilu fb jej chłopaka widnieje zdjęcie jej z brzuchem przykrytym luźną bluzką ale go widac ..

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7349zł 0.44%
  • GBP 5.2617zł 0.47%
  • EUR 4.5306zł 0.62%
  • CHF 4.1601zł 0.58%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika